Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány elvárhatja azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány elvárhatja azt, hogy egy fiú izmos legyen? mégis miért? ő mit tett érte?

Figyelt kérdés
Meg mi az, hogy egy- két lányt dicsőség meghódítani, meg hogy vele járhatsz.

2015. jún. 3. 21:09
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
65%

Mindenkit aki ezen a felfogáson van tényleg le lehet pontozgatni, de aki lepontoz az nézzen már a lelkébe hogy neki egy anorexiás nő/férfi vagy egy nagyon elhízott nő/férfi mennyire jön be. (persze vannak ilyenek de ritka)


Ismerek egy csomó lányt akinek vékony barátja van. Ők nem várják el pedig majdnem egy súlyban vannak. Szerintem egészséges embernek van önkritikája és ha nem is egy versenysportoló szintre de egy bizonyosig el akar jutni.

Nem mondom hogy nekem fú de nagy karom van, vagy milyen combjaim vagy hogy 10 alatt futom a 100-at, viszont egy kicsit férfiasabb kinézettel indulok azokkal szemben akik 29-es karral tengenek.

Van aki nem várja el, és van aki elvárja. Nyilván aki az ellenkező nemből tesz érte hogy ne legyen olyan amilyen akkor ő ezt a másiktól is elvárja.

Oké egy BMW vagy Merci nem mindenki által teljesíthető, de hogy heti 3-5 órát sportoljon szerintem megtehető ha már csak az egészség miatt is.

2015. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
52%

Én elvárom, és az a speciális eset vagyok, hogy el is várhatom, ugyanis én is izmos vagyok. Szerencsére a barátom ugyanolyan szerelmes a testépítésbe, mint én, ezért tudunk együtt is edzeni.

Egyébként a testépítés rengeteg dolgot tanít az embernek, a kitartástól kezdve a türelemig, igényesség mellesleg még szép testet is ad az embernek.

Akinek meg megerőltető heti 3-4x edzeni 1 órát, az nem hozzám való, egyszerűen nem bírnám elviselni, ha valakinél nekem izmosabb a karom, vagy a lábam.

Volt olyan párom, aki vékony volt, és bár kezdettől fogva tudtam, hogy nem az esetem, együtt voltunk évekig. Aztán vége lett, mert miután elszállt a rózsaszín köd, egyáltalán nem kívántam vele a szexet, sőt..

2015. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
36%
utolsó csak testiségekben él
2015. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Hisztizni könnyebb, mint cselekedni, csak nem vezet célra.

Ha olyanoknak akarsz tetszeni, akiknek ilyen elvárásai vannak, akkor tegyél azért, hogy olyanná válj, és akkor neked is lehetnek elvárásaid, ha nem teszel, akkor meg adj lejjebb az igényeidből, és keress olyanokat, akik elvárásainak megfelelsz.

Aki önmaga is megteszi, amit mástól elvár, azoknak az elvárásai jogosak, nyilván, aki olyat vár el, amit ő maga egyébként nem tesz meg, azoktól ez az elvárás irreális és nevetséges.

2015. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
62%

#23: abszolút nem "csak" a testiségekben élek. De mint ennek a sportnak a szerelmese, igenis fontos számomra a testem, és fontos az, hogy tudjam kívánni a páromat.

Valószínűleg ennek (is) köszönhető, hogy nagyon jó a szexuális életünk, imádjuk egymást, egyikünk sem bír úgy elmenni a másik mellett, hogy ne érjen hozzá. Ezen felül persze beszélgetünk, eljárogatunk, nem csak a testi síkon van minden rendben a kapcsolatunkban, de ez nem tartozik a kérdéshez.

Nem izgat, hogy a barátaim hogy néznek ki, de az előző (botrányosan szenvedéses) kapcsolatom után megtanultam, hogy igenis fontos a külső egy párkapcsolatban. Az, hogy nekem éppen az izmok tetszenek, egy dolog.

A férfiaknak meg a nagy mell, vagy a fekete haj, vagy a kerek popsi, mégsem mondja senki, hogy csak a testiségekben élnek.

2015. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
27%

az izmokért egy férfinak keményen meg kell dolgozni!!

bár attól függ egy itteni noname nő mit tart izmosnak :D

de fele annyit nem tesz egy nő a külsejéért mint amennyi munka egy szépen felpakolt izomzatban van

életében! :,D sok löttyed seggű nő elvárja hogy 100 kg szín izom legyen az ember,ő meg úgy néz ki mint akit ovisok rajzoltak


de akire én is azt mondom hogy ez igen! na az már koxos vadbolond,ilyen meg minden csak egészség nem,és k**rva sok idő meg energia



szerintem a sport jó,de most divat lett ez az egészséges vagyok mer koxolok,hányingerem van a mostani "egészséges" pároktól az egyik danabolos veréb,a másik meg cica naciban lapos seggel csinál pár kitörést 3 selfie között



én is kondiztam meg sportoltam sportolok de divatot nem csináltam belőle,fuckers (mondjuk én bárhogy jól nézek ki hahh )

:,D

2015. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
dugjunk
2015. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
30%

ddevastator: szerinted ha azt irtam, hogy szinten kondizom, akkor nem tudom, hogy mennyit kell akar 2 kg izomert dolgozni?:) foleg lanykent...

Tudom egyebkent ertekelni a nem "koxos vadallatokat", de nekem speciel azzal sincs gondom, mert tetszik. Nyilvan ennek az az oka, hogy elegge elferdult a latasmodom attol, hogy minden nap lent vagyok Magyarorszag egyik legjobb termeben, es folyton a nagydarab embereket latom, igy hozzaszoktam. Azonban a baratom sem kokszol, es eleg jo format lehet igy is hozni, foleg 20onevesen, mikor meg tele van az ember tesztoszteronnal...:)

Nokkel ugyanilyen a latasmodom, a vekony mar nem tetszik, a lapos mar nem tetszik, nem eleg, ha valakinek kockas a hasa, de cserebe semmi segge, mar csak azt latom jo nonek, aki formas, gondolok itt a vallaktol kezdve a seggen at a vadliig. Lehet ez egy Michelle Lewin forma, akire egyebkent mindenki csorgatja a nyalat, vagy egy Olah Vivien forma, szoval nem a "fitness modellekrol" beszelek:)

Egyebkent hozzatennem, hogy szerintem egy olyan fiu, aki nem ismeri ezt a sportot, nem akarna velem lenni (ahogy en sem vele), mert egyszeruen szerintem nem lehet a semmiert elfogadni, hogy a csajom mar megint 6kor indul kardiozni, mar megint delutan sulyzos edzes, es hazaer es akkor is foz masnapra, hogy meglegyen a kaja. Szoval ezt egyedul lehet csinalni, vagy ketten, de visszahuzo erovel nem:) megsem vagyok megsertodve a nem izmos fiukra, amiert azt mondjak, hogy ez mar ferfias, meg fuj.

Szoval tovabbra is fenntartom, hogy aki ezt az eletmodot folytatja, nyugodtan elvarhatja, hogy izmos legyen a parja. De tovabb megyek, szerintem minden magara ado no, aki foglalkozik azzal, hogy jol nezzen ki, es sikerul is(!!), tehat nem flabelos, aztan otthon chips, elvarhatja ugyanezt a parjatol.

2015. jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Lewin meg Vivi mind a ketten kokszolnak kő keményen:)
2015. jún. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Mind kettőnek szilikon mellei vannak ezt még a koksz mellé leírom:)
2015. jún. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!