Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a lány? Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a lány? Olyan idegesítő?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy lány akivel ismerkedtem ma megbeszéltük hogy kimegyünk futni, ez lett volna az első találkozás erre fel tegnap linkeltem neki egy videót és aztán este úgy besértödöt, mert azt mondta ne linkeljem át a film trailerjér mert felkavarja. Olyan önfejű kibírhatatlan,aztán neki áll feljebb én csak kedvesen írtam neki hogy mi a baj ? haragszol? Aztán flegmán válaszol hogy letiltsalak meg ilyenek? Én pedig már beleélem magam meg ilyenek. Annyira elegem van!

2015. jún. 7. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mégis mit linkeltél neki, ami ennyire felkavarta?

már csak kíváncsiságból :D

amúgy elég... érdekes lány lehet, ha már emiatt letiltana

2015. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy túl sok voltál neki elsőre.


Legalább addig legyél egy kicsit visszafogott amíg találkoztok.


Nem jó hamár az elején túl közvetlen vagy de az sem hogy ő meg így reagál.


Hagyd az idiótát a fenébe

2015. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez linkeltem neki! Séta a múltba!

https://www.youtube.com/watch?v=R3b19svqbls


Azt írta ne linkeljem át neki, én meg csak átküldtem. És mondta hogy nehéz felfogású vagyok meg ilyenek. Nem is ismer csak netten beszéltünk.

2015. jún. 7. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
félreolvastad a "ne"-t? Szerintem nem a videó volt a valódi ok, egyszerűen ráunt a beszélgetésre, leszarja és nem érdekli. ennyi, nem érdekled, hagyd szerintem.
2015. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretne találkozni veled, szard le!
2015. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

oké, azt mondta ne küldd el te meg csakazértis elküldted

de ez még nem ok arra, hogy le akarjon tiltani

szerintem

ha meg nem akarja, nem kell megnéznie attól hogy te elküldted


valószínűleg ennél azért több lehet a háttérben

vagy csak hisztis és mindenen megsértődik

2015. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi más ok, ö ilyen személyiség, flegma. Én tehetek róla ? Mindent megtettem amit tudtam kedves voltam. Kérdeztem mi a baj?
2015. jún. 7. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tojd le, jobban jársz, mint hogy később is rendre előforduljon ez. Egy háklis netes csaj legyen a legnagyobb veszteséged.
2015. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben azt teszem! :) egy városban lakunk itt lakik nem mesze 1 km. Azt hittem másabb de ez van majd lesz más.
2015. jún. 7. 21:41
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Pontosan ezt mondtam hogy túl sok voltál neki.


Most is azt mondod hogy te mindent megtettél.

Nem fogod fel hogy semmit nem kellett volna tenned.

Még azt sem értetted meg hogy valamit ne csinálj, csak erőszakoltad a dolgaidat.


Ne csodálkozz hogy ez történt.

És ha ezen nem változtatsz a következőnél is ugyanez lesz és azt sem fogod érteni.

2015. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!