Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges, működhet így egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy lányt alakulóban van a dolog közöttünk de a személyiségünk lényegesen eltér. Én otthon ülősebb típus vagyok nem szeretek eljárni otthonról, nem keresem az emberek társaságát ellenben a lány szinte minden közösségi programba, részt vesz, társasági ember sok ismerőssel, baráttal, meg persze alig van otthon ellenben velem. Persze nekem is meg van a saját társaságom csak én nem járkálok el nem az a típus vagyok, és az igazat megvallva hazudnék ha azt mondanám hogy ez engem nem zavar hogy ő itt-ott el van míg én egyedül. Szerintetek ez működhet? Esetleg tapasztalat? Vagy velem van a hiba?
2015. jún. 9. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs hiba egyikőtökben sem, különböző a habitusotok. Lehet belőle boldok kapcsolat, ha mindketten őszintén lekommunikáljátok a másik felé az igényeiteket, te próbálsz nyitni az emberek felé, pár eseményre elkísérni őt és közösen szórakozni, ő meg többször marad veled kettesben otthon egy-egy pihenősebb programra. Minden megbeszélésen és őszinteségen múlik.
2015. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatot kértél, ezért leírom a sajátomat: Én is pontosan ugyan ilyen helyzetben voltam, csak kapcsolat szintjén. Én vagyok a lány, hogy érthetőbb legyen. És én mindig mentem mindenhova, pörögtem, minden érdekelt. A barátom mindig végig hallgatott, de amikor elrángattam valahova nem igazán tudott mit kezdeni magával. Amikor együtt voltunk olyan volt, mintha visszahúzott volna. Majd szép lassan szakítottunk. Én így jártam, nem bírtam ki egy otthon ülős pasit. Viszont az első válaszolónak igaza van, ha jól meg tudjátok beszélni a dolgokat és mind ketten hajlandóak vagytok kompromisszumokra, akkor sikerülhet.
2015. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hosszú távon nem hiszem, hogy működhet, hacsak nem kezd el valamelyikőtök alkalmazkodni a másikhoz
2015. jún. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!