Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nôk! Nektek melyik a fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôk! Nektek melyik a fontosabb egy fériban: az, hogy magabiztos legyen, és ne félénk, vagy hogy jó ember legyen?

Figyelt kérdés
Ne írjátok, hogy mindkettô fontos, mert ha így is van, az egyik csak fontosABB, mint a másik. Ôszinte válaszokat várok!

2015. jún. 10. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Jó és becsületes ember legyen.
2015. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom elképzelni, hogy egy jó ember ne legyen magabiztos. Ha egy jó ember nem magabiztos, akkor korrumpálható a jósága.
2015. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Jó ember legyen inkább. De persze ez nem azt jelenti, hogy ettől kiskutyaként felnyalhatja a betont egy nő szavára...
2015. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Ez a kérdés nekem kb. olyan, mintha választanom kellene, hogy melyik a jobb: ha bal lábbal rúgnak seggbe, vagy ha jobb lábbal.

Nem kellene olyan, aki túlzottan félénk, de olyan sem kellene, aki magabiztos, de rosszul bánik velem.

2015. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Jó ember legyen, nekem ez egyértelmű.
2015. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Legyen pénze, a többi másodlagos.
2015. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen mindegy, hogy melyik a fontosabb. Mindkét tulajdonság kritikus fontosságú.


Szerintem egyébként fontosabb, hogy jó ember legyen. De ha teszetosza, akkor teljesen mindegy, mennyire jó, nem tudok együtt lenni vele.

2015. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Ne legyen félős,inkább egy magabiztos jó ember.
2015. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ezek a tulajdonságok milyen módon állnak egymással szemben.

De a válasz egyértelmű, legyen jó ember, akkor is ha ezzel félénkség párosul, azon ugyanis simán lehet javítani.

2015. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz jó alatt? Inkább magabiztos legyen.
2015. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!