Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki az általam, a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gábor Baker kérdése:

Ha valaki az általam, a saját férje által ajándékozott komplett párizsi utazást köszönöm nélkül gúnyosan visszautasítja, az mennyire szeretett?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 03:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
A körülményektől függ. Ha pl. ezzel akartad visszakönyörögni magad, miután megcsaltad, akkor érthető.
2015. jún. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha nem erről van szó? Pusztán egy szeretettel teli ajándékról??
2015. jún. 14. 04:11
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Szóval ez egy jó házasság, minden konfliktus nélkül, te mosolyogva, kedvesen ajándékozol a feleségednek egy párizsi utazást, ő meg a szeretetteljes gesztust elutasítva gúnyolódva elküld a rákba? Hát ne haragudj, a feleséged valószínűleg elmebeteg...
2015. jún. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha valaki nem akarja, hogy párizsi utazást ajándékozz neki, akkor szíve joga úgy visszautasítani, ahogy akarja.
2015. jún. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

ma 04:26

Ne vedd komolyan a kérdezőt. Tegnap óta írja a hülyébbnél hülyébb kérdéseit, és válaszait. Én csak rohogok rajta annyira szánalmas..

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerbolto..

2015. jún. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Szia Édesem! Én szívesen elmegyek Párizsba!
2015. jún. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon szereti. Spórolni akar neki:)
2015. jún. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Valahol meg tudom érteni a nőt... Én is vegi vagyok, és nem utazom párizsira...
2015. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Én sem mennék párizsba, tele van most ebolával meg fura interkontinentális alakokkal.
2015. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem erről az jut eszembe, hogy ha olyan ajándékot adsz, amit visszautasít a megajándékozott, akkor nem ismered, nem tudod, mire vágyik. Én a társamtól olyan ajándékra vágynék, aminek örülök, ellenkező esetben azt gondolnám, hogy az ajándékot inkább saját magának szánja, nem nekem.

Nem mindenkinek megfelelő ajándék egy párizsi utazás, valószínűleg valami másnak sokkal jobban örült volna.

Már ha amúgy rendben van a kapcsolat... ha nincs rendben, akkor nem ajándékokkal kellene kezelni.

2015. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!