Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan viszonyulnátok ahhoz, ha a párotok szilikonmelleket csináltatna? Lányok, ha esetleg már túl vagytok rajta vagy fontolgatjátok, a ti párotok hogy reagált?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 15 és 19 éves korom közti időszakban anorexiás voltam, 85 kilóról pár hónap alatt 45-re fogytam, aztán 45 és 35 kg között voltam abban a 4 évben az állapotomtól függően. Azóta sikerült meggyógyulnom, habár a súlyom még mindig nincs a normál kategóriában, 48 kg vagyok 165 centihez, csak úgy tudtam kibékülni a hízással, ha egészségesen étkezve és sportolva izmot szedek fel, nem pedig zsírt.

Mára már talán mondhatom, hogy elégedett vagyok az alakommal, másfél éve tartom a súlyom, nem akarok se hízni se fogyni, megdolgozom érte minden nap, és boldog vagyok így :)

Azonban gondolhatjátok, hogy a mellem eléggé megsínylette a dolgokat, nagyon picik, lógni szerencsére annyira nem lógnak, de szörnyen bizonytalan vagyok miattuk. Sajnos akárhogy edzek, nyilvánvaló, hogy ezen nem fogok tudni változtatni - a mell nem olyan, mint egy husis comb vagy egy úszógumis pocak, amit kellő mozgással lehet formálni. Édesanyám támogatna a mellműtétben, már beszéltem róla vele, azt mondta hogy ha úgy érzem, így lenne teljes a felépülésem, hogy ne kislányként nézzek magamra, hanem nőként (végre), akkor ő teljes mértékben mellettem áll, anyagiakban és lelkiekben is.


A párom viszont nem rajong az ötletért. Ő 33 éves, nagyon szeretjük egymást, csak borzasztó féltékeny típus... azt mondta, hogy akkor csak még többen akarnak majd bepróbálkozni nálam, így is elég hogy minden nap azzal kell foglalkozni, hogy ki akart randira hívni, stb. (ezeket természetesen mindig elutasítom, nem csalnám meg).

Szerinte így is gyönyörű vagyok, nincs szükségem szilikonra, neki jók így a melleim, ahogy vannak.


Férfiak, esetleg férjek, ti elleneznétek, ha a párotok megcsináltatná a ciciket, vagy támogatnátok a döntésében?

Lányok, mit gondoltok, mit szólna a kedvesetek?


Köszönöm, hogy végigolvastad :)


2015. jún. 16. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En baromira nem szeretem a melleim, biztosan meg fogom oket csináltatni, amint lesz ra penzem, szinten 21 vagyok. En sem veszem le a melltartot szex kozben, es borzaszto zavaro, de anelkul csak feszengnek.

A baratom támogat, talan meg orul is neki, neki tetszenek a szilikon mellek. Persze nem akarok oriasit, csak egy kis szep szolidat:)

2015. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amit 1-es írt, az egy indokolt eset, azt még talán a TB is támogatja.


Ahogy korábban írta valaki én is úgy vagyok vele, hogy a pici cici pontosan ugyanannyira cici mint a nagy. Csak a picinek általában jobban tetszik az alakja.


Ezzel szemben a szilikoncici nekem illúzióromboló. Ha nem veszem észre (van ilyen?), és nem is tudok róla akkor nyilván nem. Hogy egészen őszinte legyek, amikor prostikhoz jártam, akkor két feltétel szerint szűrtem, az egyik az volt, hogy NE legyen szilikonmelle. A lányok azt mondták, hogy meg lehet azt úgy csináltatni, hogy ne legyen feltűnő. Biztos úgy is van, de amiket én fényképen láttam azok valahogy mindig feltűnőek voltak, és itt most ne 5 kilós dinnyékre gondoljál, nem a méretük volt nagy, hanem az alakjuk volt abnormális. Egyébként semmi jónak nem vagyok elrontója, lehet valaki tetovált, piercinges, nagyon sminkelt, műkörmös, plasztikai sebész itt-ott, amit akarsz. Csak szilikonmelle ne legyen.


Tiszta sor, hogy van akinek nagyon is bejön.


Nem akarok perverzkedni, de ha attól megnyugodnál, hogy 10 pasasból 9 azt mondja nincs baj a melleiddel, akkor csinálj egy csak mellkasképet magadról és rakd ki itt, akár egy másik kérdésben. Olcsóbb mint egy műtét, és kevésbé fájdalmas. Ha csak attól nyugszol meg, hogy megcsináltatod, akkor rajta. Én erősen próbálnám a barátnőmet lebeszélni róla.

2015. jún. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok és nem támogatja a TB, mivel esztétikai változtatás, lehet nélküle élni, ha mellrák miatt lenne az egyik eltávolítva, akkor támogatná. Amiatt érzem hasonlónak az esetem a kérdezőével, mert mindkettőnknek egy "betegség" miatt van gondunk a mellünkkel és lehet itt mondani, hogy kis mellekkel is lehet nőnek lenni, sőt, jó nőnek, de mi a fenét csináljak ha nem így érzem? Főleg amikor próbálok egy ruhaboltban egy nagyon szép ruhát, de mivel nőies alkatom van legalább csípő terén ami jó csípőben abból hiányzik egy nagy adag mell. Különböző méretet vagyok kénytelen hordani felsőtestre és alsóra, és emiatt egyik felsőm se érhet csípőre ha passzosabb, mert iszonyatosan feszül és nem vészesen széles a csípőm, de ha feszül úgy nézek ki, mintha kövér lennék.


Szóval ez szimplán bazinagy adag önértékelési probléma, amivel valaki megtud küzdeni, valaki meg nem. Ha gyakorit olvas különösen nem, mivel nálam nagyobb mellű lány képére mondják azt, hogy ekkora mellre minek melltartó? Ez nem is mell. Akkor valahogy nem érzem azt, hogy létezhet olyan férfi aki a kis melleket szereti, mivel nem ugyanazt jelenti a férfiaknál a kis mell, mint a nőknél.


Tehát kérdező ha te jobban éreznéd magad szerintem csináltasd meg. Ha mégse tetszik ki lehet vetetni és ha nem lufikat csináltatsz (és ahogy írtad nem is azt szeretnél), akkor még gond se lenne belőle. Viszont a barátod tényleg extra mód féltékeny és ez nem valami jó...

2015. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!