Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a nőkkel kedveskedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a nőkkel kedveskedni, kedvesen bánni, normálisan, kulturált hangnemben beszélni? Szerintem semmi, itt egy újabb rövidke iskolapélda!

Figyelt kérdés

— Elnézést, van-e önnek Tesco kártyája... — kérdezi a hölgyike.

— Köszönöm szépen, nagyon kedves, de ne haragudjon, sietnem kell! — utasítottam el udvariasan a féltonnásra felpakolt bevásárlókocsival szenvedve.

— Nyeh, szíveszeny'... — félhalkan gúnyolódva a hátam mögött.

— Valami problémája van, hölgyem? — kocsit besatuzva határozottan visszafordultam mélyebb hangszínben.

— Jah, semmi, elnézést, bocsánat — közölte zavartan, remegő hangon.


És ebből áll a nőkkel való kontaktjaim 90%-a. Nem vagyok előítéletes. Nem vagyok előítéletes! NEM VAGYOK ELŐÍTÉLETES!


2015. jún. 18. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyi az értelme, hogy viszonylag még vanak olyan csajok akiknek ez imponál, hogy kedves vagy vele. Jó perceket-napot tudsz adni ezzel neki, és neked is jól fog esni hogy valaki pozitívan reagál a kedvességedre.

Jártam már úgy hogy udvariassan magam elé engetem egy nőt, az meg beszolt: - Mi van qvazimodó, bámulni akarod a seggem!?!

De az esetek többségébe kedvesen viszonyulnak ha udvarias vagyok velük.

Szokott olyan lenni szahrabb napomon hogy kicsit bunkóbb vagyok, még akkor is ha valaki, pl nő segítőkész, cserébe én meg flegmázok. De ilyenkor mindig elönt a lelkiismeret.

Szerintem maradj emberi velük, lehet hogy nagyon sok nem érdemli meg, de annál a maroknyi nőknél jó pontot szerzel náluk:)

2015. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Köszönöm szépen, nagyon kedves, de ne haragudjon, sietnem kell!"


Roppant udvarias választ szerettél volna adni, de pont az ellenkező hatást érted el. Ugyanis ez abszolút nem volt válasz a kérdésre! Legközelebb egy eldöntendő kérdésre igennel vagy nemmel felelj és akkor nem futsz bele ilyenbe!


Nem vagyunk egyformák, de én a mindig morcos eladóval is kedves, mosolygós vagyok. Nem fogom felvenni a stílusát, mert akkor mitől is lennék én különb?!


Nem kell ezt annyira komolyan venni. Lehet, hogy te is bántottál már meg akaratlanul valakit.

2015. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elmondom mi volt a probléma: hízelegtél és fontoskodtál.
2015. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező. Az írásod alapján te nagyon önérzetes vagy. Sietsz de azért arra fülelsz amit a csaj mond. Amit mondott az miért gúnyolódás? Sietsz de ráérsz úgy felfújni magad mint egy béka és leállni vele veszekedni. Remegett mi? Egy hisztis vásárlótól?


Most nem azért, de szerintem te vagy aki mindenben a női nem gonoszságát keresi. Bunkók mindenhol vannak ez nem nemtől függ. Én is megkaptam, hogy k@rva vagyok mert volt pofám a zebrát használni. Akkor írjak ki kérdést, hogy milyen szemetek a férfiak? Te ugyanis ezt csinálod. A kérdéseid és a más kérdések alatti hsz-eid is csak lejárató szövegek. Nem minden nő tehet arról, hogy veled volt aki elbánt, vagy hogy kissebbségi komplexusod van, vagy hogy kicsi farkad, vagy hogy anyukáddal bajod volt. A megfelelő beillesztendő.

2015. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriába tetted a kérdést. Amúgy meg ha ilyen kisebbségi komplexust okoz neked egy bunkó pénztáros, hogy emiatt párkapcsolati gondjaid vannak, kezeltesd magad.
2015. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!