Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok, ha a barátnőtöknek (vagy annak a lánynak, akivel ismerkedtek/randiztok) a telefonja teli lenne ázsiai énekes férfiak képével?

Figyelt kérdés
ezen kívül mit gondoltok, ha egy lánynak egy férfi énekes a háttere? Mik azok a telefonos hátterek, amik tabunak számítanak? Mennyire érdekel ez titeket és mennyire szólnátok ebbe bele?

2015. jún. 19. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez rossz kategóriába jött, egy felnőtt nő kétlem, hogy ilyen hátteret állítana magának(vagy hogy ilyesmire pocsékolná a tárolókapacitást). Legalábbis szívből remélem.
2015. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szetrohognem az agyam
2015. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen irányú rajongó nőt, nem gyerek már, egyébként meg nem is gyerekes felnőtt, intelligens felnőtt nő, csak szereti ezeket a dolgokat. :-)
2015. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem aztán egyáltalán nem érdekel milyen képekkel van tele a telefonja, amíg nem a helyes férfiismerősei meztelen képei azok.

Jelenleg azt sem tudom mi a háttere, de nem is érdekel.

2015. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rengeteg felnőtt, inteligens nő van akinek a kedvenc énekese, színésze a háttere... Amíg nem azt akarja, hogy az legyen a férje, gyerekei apja ,stb. Addig nincs is baj ezzel.
2015. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem hiszem hogy megemlíteném csak kicsit furcsának találnám de van egy noverem aki koreai pop zeneket szeret hallgatni, hat nekem nem a stílusom 😶
2015. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!