Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen ti is megsértődtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ti is megsértődtetek volna, vagy tényleg csak egy vicces beszólás akart lenni?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy sráccal, és szóba kerültek a kaják, és kérdeztem, hogy ő szereti-e a savanyú túrót. És ő még nem hallott ilyenről, és kérdezte, hogy az mi. Azt tudni kell, hogy ő nagyvárosba lakik én meg vidéken. És akkor mondja, hogy az biztos olyan, mint náluk a sima túró, csak mire ide ér hozzánk megsavanyodik. És egy röhögő fejet írt utána.

És ez nekem kicsit rosszul esett, utána már nem is válaszolgattam olyan szívesen, kérdezte is, hogy mi a baj, de azt mondtam csak fáradt vagyok, és le feküdtem aludni.

Ez szerintetek is sértés volt, vagy csak poénból mondta? Vagy akkor hogy kellett volna reagálnom? Kérjek bocsánatot? :O



2015. jún. 20. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez egyáltalán nem sértő. Miért lenne sértő? Ha ilyenen megsértődsz, akkor mi lesz, ha azt mondja majd a leendő férjed, hogy nem ízlik az ebéd, amit csináltál? Akkor el fogsz válni tőle?
2015. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak azért találtam sértőnek, mert úgy éreztem ezzel lenéz, hogy ő a nagyvárosi, én meg csak egy kis vidéki valaki, akikhez még a kaja is megsavanyodik, mire odaér. Mért, ti hogy máshogy értelmeztétek volna?
2015. jún. 20. 17:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán volt sértő, de ez elárul rólad pár dolgot ahogyan reagáltál.

Nem kell bocsánatot kérned, ez a dolog a múlté.

Legközelebb beszéltek és nem is fog ez a dolog előjönni.

Minden kis bántásnak vélt beszólás után dobnál egy ismerőst?

Azért egy idő után elfogynának.

Kezeld lazán az ilyen helyzeteket.

2015. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Én nem érzem sértőnek, szerintem csak poénnak szánta. :)
2015. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
ez nem sértő, csak viccelt
2015. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez a "Felnőtt párkapcsolatok" kategoria!!!!
2015. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Felnőttek vagyunk mindketten, én 19 éves vagyok. Egy felnőtt ember nem érthet félre semmit, és nem kérheti ki mások véleményét, mert nem biztos valamiben?

Most már én is próbálom máshogy fölfogni, és nem sértésként, csak elsőre nekem tényleg annak jött le. De válaszoltam is már neki, mert egyébként már délután írt, és nem hoztam föl a tegnapit.

2015. jún. 20. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:

TE miért kérnél bocsánatot???????

Poénnak szánta, - nem röhögtem magam halálra tőle itt Pesten sem, de nézd el neki.

A túró egyébként nem a nagyvárosokban terem, hogy erről ő még nem is hallott?

2015. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát én azért gondoltam, hogy bocsánatot kérjek, amiért leráztam este, mondván, hogy álmos vagyok.


Hát de gondolom a nagyvárosokból szállítják a vidéki Spárokba meg Aldikba az élelmiszereket. Vagy nem tom, hogy megy ez.. :D

2015. jún. 20. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:

A Sparba nem, az ott nő.. én is dolgoztam, locsolgatni kellett, -ez így megy! :D


A városi ember vesz vidéken egy darab földet, és elkezd gazdálkodni. Átmegy a szomszéd paraszthoz, és vesz nála 100 csibét. Egy hét múlva megint átmegy, és vesz megint százat. Harmadik héten megint.

- Jól mehet a gazdaság, ha ilyen ütemben fejleszti - így a paraszt.

- Épp ellenkezőleg - válaszol a városi ember.- De sajnos nem tudok rájönni mi a baj. Lehet, hogy túl sűrűn, vagy talán túl mélyre ültetem őket?

2015. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!