Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves szüz férfinál hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves szüz férfinál hogy hozzam szóba a szexet hogy beszélgessünk rola ha ö semmilyen celzast nem tett eddig?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 17:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mikor egymás mellett fekszetek és csókolóztok, rakd a kezét a cicidre, csak úgy ruhástul. Az jó következő lépésnek. Én is ezt kaptam 25 éve :) F42
2015. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Miért kell erről beszélni? Ki vagy te, a pszichológusa?

A végén még felidegesíted azzal, hogy aggódsz érte!!!


Ha együtt alszotok nem természetes, hogy csókoloztok is, szeretkeztek, stb ?????

2015. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha kedvesen szólsz hozzá és hozod fel neki ezt a témát (szigorúan csak nyugodt helyen, ahol kettesben lehettek, így kevésbé érzi meredeknek a témát és jobban megnyílik neked), akkor nem fog elfutni a másik irányba.

:)

2015. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Az #1-es válaszolót sem az eszéért szeretik, akár nő, akár férfi. Szerencsétlen nem tudja, hogy nem az tesz egy férfit férfivá, hogy dugott-e már, hanem a viselkedése. Aki nem így gondolja, az inkább nevezhető gyerekesnek.


Kérdezőnek:

Szerintem is jó megoldás, hogy vagy te rakod a kezét a melledre, vagy kezd el simogatni csók közben, s tévedjen el a kezed. De legyetek kettesben, biztonságos kettesben. ;)

2015. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem kell sokat beszélni,ha csókolóztok csúsztasd le a kezed a hasán a nadrágjába és súgd a fülébe,hogy kívánlak"ilyen egyszerű:)
2015. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"dugott-e már, hanem a viselkedése."


Az a baj, hogy itt nem csak a szűz farkával van a gond, hanem pont a viselkedésével, hogy nyúlbéla.

Másrészt marha férfias egy 25 éves felnőtt, aki még nem látott pinat...

2015. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jókat nevetek a hozzászólásokon. Főleg azokon, akik szerencsétlennek nevezik a szóban forgó 25 éves szűz srácot. Kb. úgy nyilatkoztok, mintha a legelső alkalmatoknál Ti nem letettek volna azok. Minden ember az, ha valami új dolog előtt áll és nem tudja mire számíthat. Ti szerencsétlennek nevezitek, én inkább bizonytalannak.
2015. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Félti kimutatni a szexuális vágyait, talán szégyenli is, és emiatt könnyű zavarba hozni. Legyél hozzá nyílt és beszélgessetek a témáról. Bár az, hogy szűz még nem feltétlenül jelenti, hogy könnyű zavarba hozni, én pl. hiába vagyok 28 évesen is szűz, nem hoz zavarba a téma.
2015. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem én zavarba tudnálak hozni ^^
2015. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!