Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony vagy a vastag combot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony vagy a vastag combot szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok írhattok, de a végére legyen ott hogy L vagy F =D
2010. márc. 1. 23:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
57%
Ezekről a combokról süt, hogy a gazdájuk soha semmit nem sportolt, csak nem zabálta túl magát.
2010. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
51%
A vékony a nyerő nálam. F
2010. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm az egyik lány válaszát, és én azért egyetértek vele, mert jó igaz hogy egy kis narancsbőr kialakulóban van a popónál(vicces egy szó:D), deee...
2010. márc. 3. 07:00
 24/29 A kérdező kommentje:
És amúgy ki pontozgat le mindenkit?:O
2010. márc. 3. 07:00
 25/29 anonim ***** válasza:
az a jó ha vastagabb picit meg a popó is és akkor belekapaszkodni a csípőjébe és .....adjad neki!!! :D:P
2010. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én is-is, ha formás nem sokat számit, bár be kell hogy valjam hogy a vastagabb comb szexuálisan jobban izgat! Na meg a picit nagyobb fenék! Mondjuk én Délebbi származású vagyok, mi a vastagabb popsit, combot általábban jobban szeretjük!

Dehát ez tökre ember függő és az hogy az adott területen általábban az adott emberek mit szeretnek jobban! Pl. itt, bár jó, kidolgozott és arányos testem van, érzek egy hátrányt a magasságom miatt(174) és viszonylag(bár izmos) vékony vagyok, viszont amikor haza megyek nyaranta ott szabályosan felfalnak a lányok, ott jóval kevesebb a lány aki szereti a magas srácokat, a mackos alkat(még ha erős-mackós is) meg kifejezetten hátrányt jelent! Gondolom nem kellemes látvány a 40 fokban egy agyonizzat pasi mellett lenni, ennek genteikai okai vannak és hosszú multra(gyakran kulturális) vezet vissza hogy kik mit szeretnek(az én esetembe lásd a 300 című filmet:D)!

DE!!! Mivel ebben a szép kis országban óriási a genetikai választék, ezért óriási különbségek vannak a között hogy mit szeretnek az emberek az ellenkező nemben, mert ez az ő örökitő anyaguktól is füg hogy milyen párt szeretnek választani maguknak! Szóval ha vékony a combod ha nem, biztos találasz valakit akinek pont az tetszik amilyen vagy és nem tetszene neki az ha mondjuk vékony lenne, ha éppen te neked nem az!

Gyakran valami ami általábban keresetebnek gondolunk, néha hátrányt jelenthet...

2010. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm szépen az utolsó válaszát! nagyon nagyon szépen megfogalmaztad, és megnyugtattál. És az a lényeg hogy szeressenek, nem?:P
2010. ápr. 1. 20:45
 28/29 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Így van, szeressenek, mi más?:) Mert a szerelem és sokat számit, pl.nekem az összes barátnőm többé kevésbé husib volt és mindig is azt szerettem, aztán a legutóbbi lány meg vékony alkatú volt és vele együtt a testét is nagyon megszerettem:) Aztán 7 hónapig voltam még szerelmes a szakításunk után, most jövök ki a dologból és rájövök egyre jobban hogy én mégis csak a husib lányokat szeretem:) Szóval sokat számit a szerelem is!

Egyébként 24/F

2010. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Hát igen, mert azért nem annyira jó hogyha csont és bőr, hisz akkor megfogod, és széttörik:D

Köszönöm a válaszod:)

Egyébként 18/L:D

2010. ápr. 2. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!