Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora mákom lenne? Nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora mákom lenne? Nagyon jó pasi talált meg.

Figyelt kérdés
Pár napja megismerkedtem itt egy sráccal. Egyik kommentemre válaszként jött tőle egy privi. Beszélgettünk és képet cseréltünk, randira hívott. Én nem tartom magam jó nőnek, viszont tőle a lélegzetem is elállt. Érezhetően beindult, és olyanokat írt, hogy sok sok éve nem találkozott még ilyen nővel, aki ennyire megmozgatja. Na már most én nem akartam annyira dícsérni, pedig az állam leesett tőle, annyira jól néz ki. Nem merek vele találkozni, félek, hogy a képen mást látott. Pedig ugyanúgy nézek ki, csak hát... olyan fura ez. Ennyire jó pasik sosem vettek még észre! Nem is térek napirendre, pedig a randi ma lenne. Elmenjek, ne menjek? Ugye nem aláz meg, mit akarhat?
2015. jún. 26. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Előfordulhat azért itt valami kamu dolog is.

Egy városban laktok? Vagy hol találkoztok, hogyan?


Szerintem lesd meg messziről. És még ha valóban ő is megy el, ne bízz meg benne és nagyon vigyázz. Itt nem az a tét, hogy jól néz-e ki vagy mégsem, hanem hogy belül milyen. (esetlegesen milyen idióta)

2015. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%

Egyébként ez a "sok éve nem találkozott ilyen nővel" egy kamu szlogen, hogy a jóképűségére dobjon egyet vele és a lábai előtt heverj.

Aztán ki tudja milyen rosszba keveredsz.

Csak elveszi az eszed a szédítésével, hogy átvágjon/kiraboljon/megerőszakoljon.

2015. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
30 km-re lakik tőlem, de az én városomba jön. Abszolút intelligensnek tünt, nagyon szépen írt, több diplomás. 29 éves.
2015. jún. 26. 12:11
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem a lakásomon találkozunk, azt én sem merném megjátszani. Egy nyilvános helyet beszéltünk meg, kirabolni nem tudna, nem mászkálok sok pénzzel. Nincs is.
2015. jún. 26. 12:13
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mielőtt összejöttünk a jelenlegi párommal-akinek már a menyasszonya vagyok-, ő azt gondolta, hogy egy ilyen jó nő biztosan észre se venné őt, mert ő elég félénk, nem az a "vagány macsó hapi"..

Életem szerelmét ismertem meg benne, és alig várom, hogy egyszer elvegyen feleségül.



:)



31/n

2015. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Menj el aztán meglátod mi lesz :) Legyetek csak a városba,kávézóba,ne menjetek olyan helyre ahol csak kettesben maradtok. Aztán kiderül mi lesz :)
2015. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
És azt várod, hogy elolvassa ezt a kérdést és magára ismerjen vagy mi?
2015. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én elmennék kíváncsiságból, aztán meglátod, hogy alakul. Ismered a terepet, úgyhogy nem lehet nagy baj, ha nem úgy alakulna. :-)
2015. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Google kepkeresovel rakerestel az elkuldott kepeire? Nehogy kamu legyen. :D Komfortepites is lehet ez az ilyen novel nem taliztam meg. Ovatosan!!!
2015. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most dolgozik, néha esténként néz ide fel, ma pedig ez is elmarad a randi miatt. Nem hiszem hogy látni fogja ezt a kérdést! Ennyi véletlen már nincs.
2015. jún. 26. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!