Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők kik, felszolgálóként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők kik, felszolgálóként, eladóként, pénztárosként, pultosként, és hasonló helyeken dolgoztok, titeket ért már pozitív élmény, ismerkedés szempontjából?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy Milyen a tapasztalatotok , efféle munkahelyeken lévő kezdeményezéseknél ismerkedésnél, minek örülnétek, minek nem, vagy esetleg le is írhatnátok ha van kedvetek, hogfy ha volt ilyesmi az hogyan történt.

21/F


2015. jún. 27. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerkedni nem akart még senki, de renszeresen megnéznek, szép összeg jön össze borravalóból, és volt, aki meg is mondta, hogy szép vagyok


21N, pincérnő

2015. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

És ha mondjuk kölcsönösen tetszetek egymásnak ott a munkahelyeden mi az ami nem lenne neked kínos ha ismerkedne akarna az illető?

2015. jún. 27. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pénztáros vagyok, volt egy srác, akivel beszélgettünk, utána, ha jött vásárló ellépett a kasszától, utána ,ha nem volt visszajött, nekem jól esett :) Volt már akkor barátom, én, ezt mondjuk meg is mondtam neki, de ettől függetlenül jött dumáltunk, mai napig szoktunk néha facen vagy,ha összefutunk az utcán, piacon, boltban.. :)

Szerintem nagyon jó pont,ha valaki megnevetetti az embert, kedveset mond, rengetegen vannak, akik csicskáztatnak... Nekem kb az ilyen emberek, maradnak meg, illetve én full macskás vagyok, ha valaki/ valakik sok cica kaját vesznek azokról kezdke el dumálni. :D De így csajozás szemponjából: dícséret és viccelődés.

24N

2015. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a vendéglátásban dolgozik valaki az pénzért mosolyog, pénzért kedves a vevővel.


Ilyen körülmények közt a nő egyrészt ki van szolgáltatva, hiszen ha a másik fél órákon át nyúzza, nem hagyhatja ott, kedvesnek kell lennie vele akkor is, ha undorítónak tartja. Rosszabb esetben megvárja a "kedves vendég" a műszak végét, és hazakíséri....eww.


Emellett viszont ha meg pozitív a dolog, akkor sem mondhat igent, hiszen az már túllép a munkahelyi illemen, és őt fogják kirúgni. Az, ha a többi vendégnek úgy tűnik, hogy a pincérnő túl kapós, bizony rossz fényt vet az étteremre, és nem a zaklató/udvarló/túl kedves vendég lesz kirakva, hanem ő.


Ízléses keretek közt dícsérni lehet, de ne felejtsd el, hogy az a nő akkor és ott elsősorban dolgozik.

A kedvességéért, figyelmességéért, mosolyáért fizetik, és nem feltétlen őszinte veled.


Ilyen helyzetben nőt kihasználni egyrészt gyáva dolog, mert úgyis tudod, hogy nem utasíthat vissza, bármi van, neki mosolyognia KELL, akkor is, ha nem akar.

Másrészt tudnod kell, hogy egyes helyeken ezzel kirúgathatod.


Szóval NEM.

2015. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért ez elég drasztikus utolsó, mert volt olyan pincérnő aki összejött vendéggel.

De gondolom azért egy eladó az mégiscsak más. Azért ilyen a téren csaknem olyan szogorúak a munkaadók.

2015. jún. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!