Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Metálosok! Ha megláttok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metálosok! Ha megláttok egy ellenkező nemhez tartozó metál rajongót - azt jibban megnézitek, mint a többieket?

Figyelt kérdés
Szóval: metálosnak metálosnál több esélye van?
2015. júl. 1. 14:05
 1/4 Fëlyne Banshee ***** válasza:

Nyilván ha egyezik az érdeklődési körünk akkor természetesen több esélye van. Kivéve ha a végén kiderül, hogy kamu az egész és csak azért öltözködik úgy, ahogy én mert nekem akar tetszeni és nem is érdekli, vagy nem szereti azt a stílust.

Amúgy én alapból a hosszú hajú, szőrös pasikra bukom. A metál csak rá tesz egy lapáttal. :3

23/L

2015. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilvan, hiszenm egy metalos es egy discos elegge uti egymast.
2015. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mumusan ***** válasza:
Amikor ilyen stílusú voltam, akkor jobban megnéztem, igen.
2015. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú hajú pasik a gyengéim, azok meg általában az adott stílust képviselik, szóval simán. :)

Hogy több esélye van, azt nem mondom - nem minden a külső -, de azért felmérem magamnak őket... :)


Amúgy fordítva is azt látom, ha épp koncertre készülök, fekete cuccot veszek fel, stb, akkor jobban megnéznek maguknak az ilyen pasik. Virágos nyári ruhában észre sem vesznek, pedig attól még ugyanaz a zene szól a fülemben. :D


25N

2015. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!