Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy teszitek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy teszitek túl magatokat az irigységen?

Figyelt kérdés
nyilván van bennetek irigység más lányokra, hogy szebbek, jobbak. Ezen hogy léptek túl?
2015. júl. 1. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy...kiskoromban csùfoltak az orrom miatt azóta is önbizalomhiányom van. Tényleg mindenkivel kedves vagyok. A csajokkal jól kijövök nincs rivalizálás. Idősek fiatalok nők, férfiak mind kedvelnek, viszont a huszonéves pasiknak mintha levegő lennék 1-2 kivételtől eltekintve. Az alakommal semmi gond az arcom se bányarém sztem. Divatosan öltözöm parfüm kicsi smink alap. Nem pakolom ki magam talán az a baj, mindig bántott h a tipikus jó nők megannyi bókot kapnak amitől nő az egojuk aztán még bátrabbak lesznek még jobb kisugárzással, mondjuk azt is észrevettem h a csunyácskább lányok legalábbis a barátnőim közül szebb lélekkel vannak megáldva.:)

25/n

2015. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat teszek az alakomért, rendszeresen ápolom a bőrömet, hajamat stb., szóval alapjaiban elégedett vagyok magammal, mert lehet mondani, hogy mindent megteszek a külsőm javításáért (már ha a kérdés csak erre vonatkozott, de a személyiségfejlődést ugyanilyen fontosnak tartom). Van pár dolog, amivel nem, és ha valakin azok a bizonyos dolgok szebbek, akkor magamban sóhajtok egyet, hogy nem igazság, de ennyi, a következő pillanatban el is felejtem.

Ami még lényeges: enyém a világ legcsodálatosabb férje (nem vagyok elfogult :D), aki imád engem külsőleg-belsőleg, úgyhogy nincs is mire irigykednem.

2015. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*van pár dolog, amivel nem vagyok elégedett (bocsi, ez lemaradt)
2015. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!