Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötletekkel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötletekkel lehet ismerkedni, pl egy kávézóban?

Figyelt kérdés

Milyen szöveggel lehet odaülni egy egyedül üldögélő lányhoz..


Ilyenre gondoltam, hogy:


Alapból rendelek valamiből kettőt, odamegyek és megkérdezem, hogy leülhetek-e hozzá, az egyiket persze odaadnám neki, majd ezután mit szokás mondani ?


Én olyanra gondoltam: Ne haragudj már, hogy ideültem de nem tudtam rólad levenni a szemem.


2015. júl. 1. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj már, hogy ideültem de nem tudtam rólad levenni a szemem."


Erre ő: Szóval te távolról kukkolsz? Talán követsz is? Mi vagy te, szatír vagy perverz?

2015. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb mindegy mit mondasz, mert úgyis tudni fogja mit akarsz. ha szimpatikus vagy neki akkor engedni fogja hogy odaülj, ha nem, nem. csak ne legyél bunkó és kész.
2015. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
szia te is ebben a kávézóban ülsz?
2015. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel az egy mondattal több hibát követsz el mint eddigi egész életedben.


Mi az hogy ne haragudj már ?

Bocsánatot kérsz még mielőtt bármit is csinálnál ?


És mi az hogy nem tudtam levenni rólad a szemem ??

Ha rögtön szerelmet vallasz neki akkor hogy indulsz egyenlő partnerként ?

Azt fogja hinni hogy na jó hát itt egy újabb csicska aki szerelmes belém de jó lenne ha már lekopna végre.


Ha már a semmiről akarsz vele beszélgetni akkor kezdd úgy hogy: szia Robi vagyok, szimpatikus vagy első látásra és szeretnélek megismerni.


És ne rendelj neki semmit.

Miből gondolod hogy eltalálod hogy mit szeret ?


Mondjuk rendelsz neki egy kávét de lehet hogy nem is szereti és csak egy forró csokira ült be.

2015. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Írd rá egy szalvétára és add neki oda:

"Szia eljönnél velem egy randira? Ha igen mosolyogj, ha nem dobj egy hátraszaltót"

"Szia van itt egy nagyon szép lány de nem tudom milyen italt vegyek neki.. Segítenél, te mit innál? És odaviszed neki az iltalt. bumm

2015. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!