Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire bensőséges ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bensőséges ellenkező nemű barátok között a simogatás?

Figyelt kérdés
arc/végtagok/hát/kéz főként.
2015. júl. 12. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Közeli barátaimnak meg szoktam simogatni a karját, esetleg megölelem őket. Nem rendszeresen, de ha olyan a szituáció, akkor igen.


Az arcát, kezét csak a pasimnak simogatom.

2015. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi baj, sőt szerintem sokszor kell is és nem csak a bajban, hanem a bíztatásban akármiben.


Ha kicsit tovább akarunk menni, akkor nekem több olyan barátnőm is volt, akikkel tényleg csak barátok voltunk, de később valahogy csak szex lett belőle.

Nem gondolom, hogy ez elrontana egy barátságot, sőőőőőőt nálam több esetben mégközelebbi és mégőszintébb baráti kapcsolat lett belőle.

Sokkal könyebben nyíltunk meg egymás előtt, kellemetlenebb beszélgetések vagy szituk esetén.


A simogatással nincs baj, az mindenkinek jó, a kérdés a hol és hogy? :)

2015. júl. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek nagyon eltérően viszonyulnak a testi kontaktushoz. Van, aki egyáltalán nem bírja elviselni, ha valaki a párján kívül hozzáér, valaki pedig kifejezetten szereti a barátait ölelgetni, puszilgatni, simogatni.

Nekem is van olyan barátom, akivel semmi ilyesmi nincs, mert "nem az a fajta", valakivel pedig van. Azt meg szerintem érzi az ember, hogy van-e mögötte a baráti szeretetnél több....

2015. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!