Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HA a párotokkal elmentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA a párotokkal elmentek mondjuk együtt egy fürdőbe, hogyan viselkedtek?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap elmentem e szerelmemmel egy fürdőbe.

Ott voltak a haverjai, jól elvoltunk, röpiztünk , beszélgetünk és persze hülyültek a fiúk stb.

Nyilván nem faltuk egymást a párommal,nem voltunk egymás szájába. Miután elmentek a barátai ,kettesben maradtunk.

Úszkáltunk, és még röplabdáztunk is kettesben.

Majd a vízben picit összebújtunk, és puszikat adtunk egymásnak. EGy kicsit romantikus pillanat volt. De nem vittük túlzásba, nem fogdostuk egymást és stb amit a négyfal között szokás, CSak puszikról volt szó,és egy ölelésről.

Majd egyszer csak arra lettünk figyelmesek,hogy egy idős hölgy kitessékeli az unokáit ,hangosan kiabálva: gyertek innen,ez nem nektek való, nem tudnak viselkedni..."

Arra vagyok kíváncsi,hogy tényleg egy kicsit sem lehet puszilkodni ilyen helyeken, egy kicsit se engedhetem meg a barátomnak ha akar adni egy puszit.Utasítsam vissza,hogy itt nem illik.

Mindig ügyelek az utcán is, hogy ne essünk túlzásba, mindig rá szólok a barátomra,ha nagyon sok puszival áraszt el akár séta közben.



2015. júl. 24. 18:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

(elmentem A szerelmemmel)*

(beszélgettünk) ***

2015. júl. 24. 18:10
 2/15 A kérdező kommentje:
(19L)
2015. júl. 24. 18:11
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem tetettek semmi rosszat. Ne aggodj ezen. Az egy prud venasszony volt, es nem is gondolja, hogy mar mennyi mindent lathattak az unokai. Ez siman belefer ;)
2015. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Én mikor 10 éves voltam láttam hogy egy tini csaj kiveri a barátjának a víz alatt a farkát :D
2015. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
te jó ég ... xd az már nagyon morbid , gusztustalan
2015. júl. 24. 18:20
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem, amit tettetek, az tökéletes volt, én is ugyanígy viselkedek a párommal, kicsit olykor odabújunk egymáshoz, majd visszatérünk, magához húz, de nem nyúlkál, kicsit az ölébe ülök, puszit ad.

Aranyosak vagyunk vizesen, de nem vállalnék be többet azért :P

2015. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit prűd volt a nénike, biztos az ő idejében még ennyit sem volt szabad. :) Nem kell a szívedre venni.


Amúgy a kérdés másik részére válaszolva: mi sem strandon, sem máshol társaságban, nyilvánosság előtt nem szoktunk nagyon romantikázni, mi olyan típusok vagyunk, hogy ezt az intim szféránknak tekintjük, másoknak semmi közük nincs hozzá. De ez olyan, hogy ki hogy érzi.

2015. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a néni magából indult ki, és ő ennél többet szokott csinálni a víz alatt...
2015. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam fürdeni :DDDDDDDDDDDDD
2015. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem illik.

Most jönnek a válaszolók, hogy prűd vagyok, de nem érdekel. Azért rühellek strandra járni, mert ott romantikáznak látványosan az emberek. Mivel nekem nincs párom, eléggé zavar ilyet látni, hogy ott összebújnak, stb. De majd ha valakinek, aki most prűdnek tart, szintén nem lesz párja és pont nem fog találni hosszú ideig, majd meglátja, milyen rossz ez.

Semmi baja nem lesz attól senkinek, ha a négy fal közé szorítja ezeket a dolgokat. Ennél sokkal nagyon problémák vannak. Most én is reklamálhattam volna, hogy ebben a melegben nem elég hideg az innivaló, pedig úgy is lehetne nézni, hogy milyen jó, hogy van. Milyen jó, hogy egyáltalán otthon a szobátokban lehet azt csinálni, amit akartok. Nem elég?

2015. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!