Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik de mást szeret, szerintetek mennyire érdemes reménykedni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: ismerek egy srácot, aki nagyon tetszik, helyes, aranyos, jófej, úgy ismertem meg egy helyen dolgozunk. Én azt hittem egy időben a viselkedése alapján, hogy tetszem neki, ahogy velem viselkedett és hogy gyakran engem bámult, miközben dolgoztam is csak állt és nézett engem.

De valahogy mégse volt számomra egyértelmű, hogy most akar- e tőlem valamit, vagy sem, mert elég zárkózott amúgy és félénk, van úgy furcsa és közönyös a viselkedése. Egyszer kedves és közvetlen, flörtöl, máskor pedig észre se vesz.

Én azt csináltam, hogy egy anonim felhasználó névvel (de valódinak tűnő) egy ismerkedős oldalon felvettem vele kapcsolatot, hogy kiderítsem mik a szándékai, érdeklem- e (vagyis hogy akad e valaki a munkahelyén aki tetszik neki).

Ahhoz képest amit megtudtam az leforrázott. Igen, bevallotta hogy érdekli valaki, de a leírás alapján nyilvánvaló volt, hogy nem elsősorban én.

Megírta nekem (egy idegennek), hogy olyan háromnegyed éve egy csaj miatt van a mostani munkahelyén. Azzal a csajjal olyan másfél évvel ezelőtt volt egy afférja de nem komolynak indult hanem ''heccnek'', úgy hogy a csajnak kapcsolata volt. Viszont a csaj vetett végett ennek mikor kezdtek többet érezni egymás iránt, mert úgymond a csaj rádöbbent hogy a barátja miatt ez nem túl helyes (jókor). A csaj amúgy a srác elmondása szerint idősebb nála (36 éves), van egy 10 éves gyereke, a srác szerint akkor veszítette el őt amikor rá fél évre hogy az ő kis viszonyuk véget ért, balesetet szenvedett, a felépülés alatt pedig közel került a barátjához. A gond az, a srác nem tudja őt elfelejteni, hogy szereti őt (ő maga 29 éves), bevallotta hogy próbált más csajokkal együtt lenni de úgyse tudta elfelejteni, hogy most is vannak körülötte lányok akik érdeklődnek iránta dehogy csak az az egy érdekli mégis, és hogy őt más nem érdekli. (Ja, azt is megírta egyszer a csaj mesélte neki a barátja is megcsalta már egyszer, gondolom a csaj bosszúból meg vele).

Kissé magamba zuhantam, a legbutább embernek éreztem magam a világon, mert egy percig is azt hittem, érdeklem.

Írta milyen nehéz neki, mert mindennap látja őt azóta is.

Elég furcsa nekem hogy másfél évvel ezelőtt volt ez a dolog (nem tudom hányszor, gondolom max. kétszer vagy háromszor), nem is beszélhetünk kapcsolatról és azóta nem tudja elfelejteni. Úgy, hogy állítása szerint bőven lenne lehetősége más lányoknál.

Én mégis megsajnáltam, megírtam neki a véleményem, hogy ha annyira szereti egyszer még beszéljen vele, tudja meg érez- e valamit iránta a hölgy, ha igen akkor küzdjön meg érte, de ha nem, mert a hölgy részéről elmúlt minden érzelem ami anno kezdett kibontakozni, akkor jobb ha elfelejti, elfogadja a kialakult helyzetet. És hogy foglalja el magát, barátokkal, kedvenc hobbijaival. De hogy nem kell kavarnia minden lánnyal akinek ő bejön, viszont legyen nyitott az emberekre mert sose tudhatja, mikor találkozik egy másik igazival, akit azért nem vett észre mert csak arra a csajra gondol, stb....Megírtam azt is kissé időpazarlás, hogy nem tesz semmit csak vágyik utána, mert ő csak szenved mialatt az a csaj lehet tök boldog.

Azt válaszolta hogy mindenben igazam van, és több dologgal tisztában van amit leírtam, dehogy ez neki milyen nehéz......

Én végül is jót akartam neki, akár úgy is kiderül a csaj még érez valamit és akkor összejönnek, legalább boldog legyen a srác, ha viszont a csaj nemet mond akkor talán nekem is lesz esélyem.

Egyszer még ráírtam, pár nappal később, hogy történt e valami, tett e előrelépést? Azt válaszolta hogy nagyon-nagyon nehéz....Azóta nem nyúztam ezzel, pedig jó lett volna tudnom.

Körül néztem melóhelyen ki lehet, kíváncsi voltam körül néztem. Nem biztos még, de sejtem ki lehet, stimmel hogy van gyereke láttam képet (arról nem tudok volt e valamilyen egészségügyi gondja), kora is hisz van egy húsz éves öccse. Ilyen idősebb, jól karban tartott kissé pláza macás nő (egy másik részlegen), akiről azt pletykálják (nem tudom mennyire igaz) hogy a cég igazgatójával van együtt akinek van családja. Őszintén szólva elég jelentéktelen külsejű, nem tudom mivel fogta meg (ha ő az), gondolom mással amit így külső szemlélőként nem érthetek.


Azt se tudom, rájött-e hogy én vagyok aki más névről írt neki, azóta elkezdett rám nyomulni, bámulni jobban, beszélgetés közben simogatja a vállamat, miközben beszélgetek valakivel is figyel mit mondok......Azt nem mondtam én is a beosztottja vagyok (csak ő kis főnök a több közül), mióta leveleztünk majdnem mindennap úgy intézi vele legyek beosztva (pedig ez változó mikor melyikkel dolgozom együtt), volt olyan másnál voltam beosztva mégis engem kért el valamilyen ürüggyel.

Tényleg nem értem a viselkedését, mire véljem. Hisz leírta nekem egyértelműen, őt az a csaj érdekli, nem írta azt hogy igaz az a csaj érdekli de talán akadna egy rajta kívül aki talán érdekelné, nem. Nem említett senki mást.

Mégis nyomul. És nem tudom kideríteni, hogy azzal a csajjal aki úgy érdekli őt sikerült e megkapnia vagy elutasította őt.

És én azóta kicsit távolságtartóbb vagyok vele ráadásul, hisz tudok ezekről a dolgairól, és próbálom nem tudomásul venni amiket csinál, nem akarok ugyanabba a hibába esni. Be is beszéltem magamnak, hogy az azelőttieket biztos félreértettem. De a mostaniakat nem tudom. És azóta ilyen mióta én más névvel leveleztem vele és megírtam azt a hosszú levelet neki. Csakhogy nem kérdezhetek rá semmire, mert én elvileg ezekről nem tudok amiket elmesélt neten. Persze udvarias és kedves vagyok vele, de kevésbé közvetlen mint azelőtt.

Írtam neki egy-két sort mizujs, válaszolt valamit, arra én is reagáltam valamit de azóta semmit.


Én amúgy 26 vagyok.


Őszinte véleményt, választ kérek, még akkor is ha nem feltétlen pozitív. :( Sejtem zavaros ez az egész.....



2015. júl. 28. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na jó a tököm se fogja ezt végigolvasni, eddig ott tartok hogy a csávó össze vissza kavar mindenkivel, és nem te vagy az elsődleges. Szal ha összejönnétek honnan tudnád hogy nem kavar-e továbbra is másokkal.
2015. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Odáig olvastam el, hogy 'csak állt és nézett engem' ebböl meg tudtam állapítani, hogy ez a gyerek nyomi.

A többit nem olvasom el, még akkor sem ha izzó parázson kell lépdelnem.

2015. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy hosszú lett, nem tudtam rövidebben, az egész bonyolult és hosszú ennél is hosszabb lehetett volna.
2015. júl. 28. 11:38
 4/13 anonim ***** válasza:

A nők szeretik a bonyolult dolgokat, igy lesz számukra izgalmas az élet.

Egy szimpla férfi nem jó nekik, akinek van két keze éslába, esténként hazajár, lovét hazacipeli, nem piál, nem kacsintgat más nőkre... ez tök uncsi, sehol a katarzis és a pletyi lehetősége. És lássuk be, egy nő nem arra született, hogy olyan unalmasan élje le életét, mint az anyukája, az kizárt.

Inkább jöjjön piás Brad Pitt béta, de valami izgalom legyen.

2015. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hisztis h*lyegyerek vagy. Ha kavar, ne kelljen.
2015. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Már bánom hogy kiírtam ezt a kérdést....Egy értelmes választ nem kaptam.

Ha hosszúnak találja bárki, akkor egész egyszerűen ne olvassa el és kattintson máshová! Ne szóljon hozzá!

Ahhoz meg grat :-/ hogy valakik odáig jutottak hogy kavar. Nem most kavar az illető, hanem régebben kavart más lányokkal, hogy azt a nőt akit szeretett elfelejtse, de nem ment neki. Hogy mostanában mit csinál, nem tudom.

2015. júl. 28. 20:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Én vettem a fáradságot és elolvastam..

kész szappanopera az egész... szerintem ne reménykedj mi jo neked abba ha járszik geled mint egy gyerek a plüss maciával szerintem semmi te egy Nő vagy nem plüsmaci...

jo az neked ha össze jöttöl de csak azért hogy azt a nőt elfelejtse?! Szerintem nem jo .. mert bel3 szeretsz majd páhonap után ki rak rosszabb esetben jobb e setbe beléd szeret de erre kevesebb az esély!!

szorakozik .... ne játszad a kislányt ha kockáztatni akarsz akkor lépj!! Ha nem akkor hagyd a francba

2015. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én átrágtam magam rajta.

Tekintsünk most el a ténytől, hogy nem tartom szerencsésnek, és ne is ajánlom senkinek a munkahelyi liaisonokat, és foglalkozzunk csak az alapkérdéssel.

Véleményem szerint, kérdező, bár rühellem az effajta játszmázást, ezúttal jól sült el a trükköd. Nevezetesen, hogy idegenként írtál a figurának. Azt hiszem, "kibeszélte" magából a fájdalmat, amitől eddig nem tudott szabadulni, és amíg mesélt róla, ő maga is ráébredt az egész dolog hiábavalóságára. Így már észrevesz téged is. Szerintem lesz még ebből valami. Csak így tovább.

2015. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"beszélgetés közben simogatja a vállamat"

Ezek után nem értem a kérdésedet. Egy férfi nem simogatja csak úgy egy nő vállát, egy nő meg nem hagyja ezt csak úgy!

Szerintem nem jött rá, hogy veled beszélget, csak összekapta egy kicsit magát, hogy tényleg tovább kéne lépnie, ha nőt akar. De én azért inkább óva intenélek ettől a sérült embertől! Miért nem jók neked a normálisak?

2015. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
NEKI mondd el,ne itt!EZZEL NEM JUTSZ ELŐRE!!!!
2015. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!