Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rengeteg kapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg kapcsolatban élő miért gondolja magát párkeresési szakértőnek, csak mert szerencséje van, hogy ő talált valakit?

Figyelt kérdés
Nagy szakértelemmel osztogatják a tanácsokat, miközben lutri, hogy az ember talál-e hozzáillő embert.
2015. aug. 1. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy mindenki, aki tanácsokat osztogat, párkapcsolatban él?
2015. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Fish1 ***** válasza:
31%

Szerintem kapcsolatot találni nem a szerencsén múlik, hanem nyitottságon, éberségen, hozzáálláson, lelki dolgokon.

És tényleg, egyáltalán nem biztos, hogy aki segíteni igyekszik, annak éppen van kapcsolata.

2015. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mégis ki osztogason tanácsot, ha nem az, akinek már sikerült?

Szerinted vak tud vezetni világtalant?

Én inkább azt utálom, amikor pl a gyereknevelésben olyan ismerősöm okoskodik bele, akinek egy kölke sincsen...

2015. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kicsit máshol látja az aki boldog párkapcsolatban él.

Kicsit másképp az, akinek már volt vagy voltak párkapcsolatai és jelenleg nincs abban.

És megint másképp az aki még soha nem volt.

2015. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy szebb vagy akár egy átlagos nő is simán oszthatja az észt, mert mindig lesz pasi, aki lukra megy és mivel jóképű, így szétteszi neki a gyks csaj is a sonkáit, hogy jól megtömhesse. A ronda pasinak meg osztja az észt, ez olyan, mintha a Bmw tudna beszélni és mondaná a Trabantnak, hogy hogyan kell 4 mp alatt százon lenni.
2015. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

,,Szerintem kapcsolatot találni nem a szerencsén múlik, hanem nyitottságon, éberségen, hozzáálláson, lelki dolgokon. "


Vagy inkább kinézeten, kisugárzáson, anyagi erőforrásokon, jó dumán. Persze ez férfi részről. Női részről csak annyi, ne legyen bálna.

2015. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fish1 ***** válasza:

#6:

A kisugárzás egyértelmű, ez nálam benne van a lelki dolgokban. :)

A kinézet szerintem másodlagos, aki lelkileg rendben van, az a külsejét sem fogja elhanyagolni. Egy igazi kapcsolatban a lélek a lélekkel kapcsolódik szerintem. Aki tizenéves, vagy felszínes, az fog inkább arra menni, hogy "úristen, jól nézzen ki, mert mit fognak szólnak az ismerőseim/barátaim, ha egy nem jóképű / nem szép pasival / nővel járok?" :)

Ami az anyagi dolgokat illeti, ez egy olyan dolog, hogy valaki a sok lóvétól nem lesz jobb ember, ettől még lehetnek brutális lelki hiányosságai, illetve lehet az érzelmi intelligenciája alacsony. Szerintem maximum annyi a lényeg, hogy egyik félnek se kelljen eltartania a másikat, kivéve ha erős indoka van rá (pl. ha az egyik fél a gyerekkel van otthon, vagy mondjuk betegségből lábadozik). Nem a pénz, nem a kinézet, és nem a külső dolgok fogják a boldogságot adni, azt mindenki csak önmagában találhatja meg.

A jó duma elég tág fogalom, kinek mi a jó, ebbe most nem mennék bele.

Neked ne legyen bálna, másnak meg a bálnák jönnek be :)

2015. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt nem a külső elhanyagolásán van a hangsúly, hanem az egész arcszerkezeten, testalkaton. Hiába kenem a bőröm, van jó séróm és öltözök fulloson, ha nem vagyok sármos. Capishi?
2015. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fish1 ***** válasza:
38%

Az a véleményem, hogy nem az arc és a test tesz valakit sármossá, hanem a már előbb emlegetett kisugárzás. Én se vagyok egy újságból kilépett modellalkat, mégis, amióta pozitívan szemlélem a világot, máshogy állok a dolgokhoz, azóta nem néznek szürke kisegérnek. :) Szerintem ennyi a dolog titka.

A kisugárzást mindenki érzékeli, ezáltal Ken baba / Barbie baba arc nélkül is vonzónak fog találni. Ha gondolod, tegyél egy próbát, szerintem megéri. :)

2015. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés! Vannak, akiknek nem gond kapcsolatot létesíteni, mások meg vért pisilnek, mire összejön-feltéve, hogy összejön. előbbiek nem beszélhetnek az utóbbiaknak, mert nincsenek az ő helyzetükben.
2015. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!