Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miről ismeritek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miről ismeritek fel a Nagy Őt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb, mint a kis ő.
2015. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, várom a shift+ő választ is :)
2015. aug. 6. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerek Nagy Özséb nevű embert.
2015. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tudod én jártam iskolába és megtanították hogyan néz ki...

egy kínai lehet nem ismerné fel :D

de lehet egy angol sem :)

mi tanultuk a suliban kva jó, mert így szinte bárhol felismerem :P


Am nekem a kedves gondoskodó lányok tetszettek mindig is, szóval van egy elég konkrét kép amiről írtam listát is, hogy miket keresek, mi előny, mi hátrány és mi kizáró ok számomra...itt sokan nem szeretnek a listám miatt :D


22F

2015. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Rajta van a gyűrű, amit az esküvőnkön húztam az ujjára. :)


Na jó, hogy komoly választ is kapj: nem hiszek abban, hogy egy pillantásból fel lehet ismerni, ki lesz életed párja. Egy pillantásból azt lehet leszűrni, hogy valaki felkavar. Még az sem kell, hogy tudatosuljon benned, vonzalomról van szó. Egyszerűen csak van egy pillanat, amikor felfedezed magadnak, mikor valami megmozdul benned. Hogy ki lesz a nagy Ő... Én onnan tudtam, hogy végig gondoltam, el tudom-e képzelni az életem nélküle. Hogy öt évre előretekintve őt látom-e magam mellett. Hogy el tudom-e képzelni, hogy vége legyen. Lehet, közhelyesen hangzik, de a nagy Ő nem az, akivel le tudnád élni az életed, hanem aki nélkül már nem.

2015. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én onnan tudom, hogy úgy szeretem mint se előtte, se utána senki mást és közben meggebedek, hogy sosem lesz az enyém... ez van. A sors kegyetlen!


24/F

2015. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
shift + ő = Ő
2015. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ugye megnyomom a billentyűzeten az ˝ő˝-t, aztán lenyomom a shift+˝ő˝-t, ez lesz a nagy ˝ő˝ amelyik szemmel láthatóan nagyobb, mint amit shift nélkül nyomtam le, én innen ismerem fel :)
2015. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös, ez nagyon szép volt! :) szerencsés lány lesz
2015. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!