Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztétek huzamosabb ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek huzamosabb ideig azt hogy nem tudtok egy férfiban sem megbízni egy nagy csalódás után?

Figyelt kérdés
Már évek óta tart ez az állapot. Szakitott velem a barátom akivel össze akartunk költözni, gyereket is terveztünk. Ezeket ő magától mondta nem én erőltettem. Ezek után mindenfajta magyarázat nélkül szakitott. Annyit mondott, hogy elmúlt az érzés. Csak akkor azt nem értem akkor minek mondta, pár nappal előtte hogy jövőre majd együttélünk. Azelőtti párkapcsolatba ugyanezt a rossz dumát mondta az akkori párom a szakításkor. Azóta nem merek, és kedvem sincs ismerkedni, ha megismerek valakit rogton azt gondolom, hogy ez még az exeimnél is rosszabb. Aztán kiderül hogy tényleg. Ha valaki érzett ilyet, hogy valtoztatott vagy ez a bizalmatlansag mindig meglesz?
2015. aug. 7. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Kicsit részletezhetnéd a történeteidet mert ez a össze akarok veled költözni meg gyereket szeretnék s hirtelen elmúlik minden ilyen érzés nekem azért nem kerek.

2015. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem most van ez. Annyi a különbség, hogy az utolsó kapcsolatomnak én vetettem véget, de pont azért mert rengetege hazudott a barátom, teljesen eljátszotta a bizalmamat, nagyon nagyot csalódtam benne. Pedig az elején úgy örültem hogy végre találtam egy pasi aki tényleg minden téren normális és megfelel... hát, 3 évig sikerült húznia hogy ne derüljön ki az ellenkezője.


Na mindegy, hát, nekem ez bő fél éve van, nem tudom mikor múlik el, de nem is érdekel... gondolom ha jön olyan pasi akivel tényleg együtt kell lennem, azt majd 'megérzem' és nem leszek bizonytalan, addig meg legalább megkímélem magam a se**fejektől. Bár én még csak 21 vagyok, lehet ha idősebb lennék jobban aggasztana ez.


Te tudsz csak változtatni, próbálj meg máshogy hozzáállni. :) Ha nem tudsz, akkor meg ez van, majd jön valaki aki tényleg jó lesz.

2015. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, de ez a kapcsolat több évig tartott.
2015. aug. 7. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nem lehet, hogy azért mondta, mert tudta, ezt szeretnéd hallani?.. Vannak ilyenek, persze nem mindenki, de előfordul.

Még azt tudod tenni, hogy nem éled bele nagyon magad, inkább élezed az együtt töltött időt és majd alakul.

N

2015. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért mondta, én nem erőltettem. Igaz, hogy fiatal anya akartam lenni, de ez sajnos nem jött össze, pedig senki nem mondta volna meg akik ismerték, hogy ilyen. Mindig keresett, telefonált. Csak az a baj, hogy nem érdekel senki komolyan, és nem is érzem, hogy hűségesnek, vagy tisztességesnek kellene lennem egy férfihez.
2015. aug. 7. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
soxor sok nő miatt éreztem már, hogy többet nem fogok nőnek hinni.
2015. szept. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!