Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek valaha olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek valaha olyat, hogy már elképzelni sem bírjátok, hogy valaha lesz kapcsolatotok? Hogy már reménykedni sem tudtok? Hogy lettetek túl rajta?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 21:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Olyan még csak-csak akadna, akivel én el tudnám képzelni, de nem vagyok elég jó senkinek.
2015. aug. 9. 23:06
 12/15 anonim ***** válasza:
ezt miből gondolod?
2015. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elképzelni el tudom, hogy lenne kapcsolatom, de tudom, hogy nem lesz. Félek ismerkedni, ezért annyit dolgozok, hogy ne is tudjak. Ráadásul nem nézek ki rosszul, de hát hiába... a szépség túlértékelt. 4 éve vagyok egyedül, egy-két évig szenvedtem, de rájöttem, hogy egyedül is lehet élni, így is érik örömök az embert. Amúgy párban sem minden móka és kacagás.

Talán keress valami jó sportot ami leköti a fölösleges energiád és időd.

2015. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja és 29/N, csak mert állítólag a lányok képtelenek egyedül élni, lásd mégis van ilyen.
2015. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy éreztem. Nincs ezzel semmi gond, ha valaki néha ezt érzi. Akkor van gond, ha benne ragadsz az érzésben, és egyre lejjebb mész a mocsárban. Akkor már szakember segítsége kéne.
2015. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!