Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert foglalkozik velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert foglalkozik velem egy ilyen pasi? Lanyok, nok, ti adnatok neki eselyt? 22L

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, de azt vettem eszre, illetve rengeteg ember mondta (ferfiak is), hogy o a csajok kedvence. Es tenyleg igy van, nem csak a nokkel van jo viszonyban, hanem az osszes ferfivel. Magabiztos, jol kinezo, sarmos, magara sokat ado pasi.

Nem is ertem, hogy miert kellek neki, mivel munkajabol adodoan(ami imad csinalni) rengeteg ismerose van, nap mint nap jopar orara felmegy a helyi barba, mindenkivel beszel, ezert onnan is mindenkit ismer.

En nagyon ritkan jarok el barhova max pizzazni, vasarolni, ritkan diszkoba. Tehat nem vagyok egy nagy csavargos tipus. Lenne barmi eselyunk igy, vagy ne is eroltessem a dolgot?


2015. aug. 10. 18:11
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem nem vagytok egy szinten. Bár lehet pont ez jön be neki, hogy te ilyen nyugisabb körökben jársz. Nem lehet ezt tudni. :)
2015. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ne erőltesd a dolgot? Nem is értelek. Több önbizalomra lenne szükséged, de gyorsan. Ő is meg fogja érezni rajtad, ha "többre" tartod magadnál, ez vagy taszítani fogja, vagy pedig kihasználja a helyzetet. Nem minden sokak által kedvelt, nagy ismerősi/baráti körrel rendelkező srác vágyik pörgős, szintén sűrű társasági életet élő lányra.
2015. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer kavartam egy ilyen sráccal de nem működött. Annyira mások voltunk, hogy képtelenek voltunk kielégíteni a másik igényeit. De kalandnak jó volt. :)
2015. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oszinten szolva szeretnek eljarni, csak az en barataim mind dolgoznak, es nincs napi szinten idejuk, viszont nem abba a barba szeretnek iszogatni, amibe o jar.( a nok pleytkasak, mindenki a masikat beszeli...).

Minden mas teren nagyon hasonlitunk. Magamrol annyit, hogy probalok mindig jol kinezni, viszont sokkal jobban nez ki tolem...

2015. aug. 10. 18:31
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
Hát abból kiindulva, hogy egy ilyen srác ahogy te is mondod, Szerintem sok lány közül válogathatna. Szóval biztos van esélyed. AT meg dumáld le vele, hogy hova menjetek, ez nem lehet gond.
2015. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor járjatok el hétvégente. Nem sokan járnak el naponta, nagyon kevés embernek van arra ideje, pénze. Attól, ha csak heti 1x vagy 2x jársz el, mondjuk pénteken és szombaton, igazán nem vagy otthonülősnek mondható.
2015. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Meg akar dugni.
2015. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!