Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a párotok pucér képeket készítene rólatok, amíg alszotok?

Figyelt kérdés
Többször kérte már, én pedig minden alkalommal nemet mondtam. Beszéltünk róla, próbáltam megérteni, hogy ez miért olyan fontos neki, de nem sikerült... mindegy, a lényeg, hogy tudta, hogy nem akarom, ennek ellenére megcsinálta. Nemrég találtam meg a képeket, kapásból kitöröltem, de még nem jött haza, mondjuk jobb is... a kérdés, hogy ti mit szólnátok ehhez, mit tennétek? (6 éves kapcsolat, 1 éves házasság, szóval nem tinikapcsolat)

2015. aug. 10. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon komolyan elbeszélgetnék vele, és fenntartásokkal kezelném, dolgozhatna jócskán azon, hogy visszaszerezze a bizalmam.
2015. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
58%
Már ezt is sajnálod a barátodtól ?
2015. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Csinálnék én is róla.
2015. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Blade Bone ***** válasza:
Undorító! Olyan mintha molesztálna vagy nem tudom, még ha megengedted volna akkor is, alvás közben ilyet? :0
2015. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kigyúrnám magam, és megpróbàlnnék szexis pózban aludni.
2015. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én örülnék. miért irigyled tőle ezt? nem bízol benne?
2015. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
mi rendszeresen csinálunk egymásról képeket.MEG BÍZUNK EGYMÁSBAN!! :) Néha jól esik vissza nézni,hogy változtunk-e valamit.
2015. aug. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Eléggé kiakadnék rajta. Már csak azért is mert nem tartja magát a megbeszéltekhez és visszaélt azzal, hogy aludtam és esélyem se volt "védekezni" ellene.
2015. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
ha nem rakjaki sehová,tehát magáncélra készíti akkor csinálja.
2015. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt sokan tettek konnyelmu kijelentest de a valo eletben ez igenis ijeszto.

A parom ferjem ha megkap mindent amugy akkor igenis zavarhat ha olyat tesz amit meg en nem akarok, vagy nem normalis!

2017. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!