Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy szám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy szám a szakács pár?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallom,hogy akinek szakács a párja az milyen mázlista nő. De ez miért olyan nagy szám?!
2015. aug. 16. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki, mert összevesznénk a főzésen. :-)
2015. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert jól főz.
2015. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LazyJones ***** válasza:
75%
Nekem a jelenlegi párom szakács. Főnyeremény, főleg hosszú távra! A bőr megereszkedik, a szex lapos lesz, a fenék trottyosodik, de a rántott hús az 60 év múlva is rántott hús:)
2015. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs szakács férfi a családban, mégis tudnak jól főzni a pasi családtagok (már akik még bírják, nagyapám már öreg, és gyenge, amelyik még él, de emlékszem, hogy kiskoromban főzött nekem galamb húslevest, meg ő csinált nekem először héjában sült krumplit megvajazva, amikor elrontottam a gyomrom, a másik nagyapám állítólag tudott rétest készíteni - igazit, nem boltban vett tésztából).
2015. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert akkor valaki tényleg élvezettel és tudással csinálja a kaját, és nem a 8 óra munka után hazaesve kell kényszerből nekiállnia. Kényeztetőleg hat.
2015. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom szakács, ő tanított meg főzni is, végülis általa szerettem meg főzni is.
2015. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha állandóan dolgozik, akkor nem túl nagy előny a főző tudomány.
2015. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem exnek csak ambíciói voltak, és anno szakács akart lenni így nagyon jól mozgott a konyhában, de ennek köszönhetően engem sose engedett tűzhely közelébe, sőt lenézett, hogy úgyse tudnám megcsinálni... elég szarul esett, főleg, hogy akkoriban voltam 19-20 éves, és éppen próbálgattam volna a szárnyaim, hogy egy rántottánál többet tudjak csinálni, mert otthon anyu főzött és mellette is maximum csak kuktáskodni lehetett. Ezek után felüdülés volt a mostani barátom, akire végre főzhetek, de nem hal éhen ha egyedül hagyom. Ízlik neki a főztöm és ha beteg vagyok vagy fáradt nagyszerűen tud pizzát rendelni... :) Najó, vicceltem, egyszerűbb ételeket el tud készíteni, de a lényeg, hogy azok számára főnyeremény egy szakács pár, akik vagy nem tudnak vagy nem is akarnak főzni. Egyébként pedig inkább átok.
2015. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!