Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek milyen érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek milyen érzés, amikor a párotok férfi barátjával találkozik? (Sok éves barátság, még a kapcsolatotok előttről, szex soha nem volt köztük. )

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Találkozik egy baráttal. Én is gyakran ebédelek hölgy kollégákkal.
2015. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az exe az a férfi,akkor nem zavar.
2015. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, én speciális eset vagyok, mert az exem pont a gyerekkori barátjával csalt meg elég sokszor és miután szakítottunk vele is jött össze. Pedig előtte váltig állította, hogy nincs köztük semmi és nem is lenne, mert nem vonzódnak egymáshoz. Szex sem volt előtte soha köztük.


Szóval a párom csak ne találkozgasson más férfiakkal, mert kruvára nem díjazom.

2015. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Én nem koslatnék utána. Ha megcsal, megcsal. Otthagyom. Ha meg szeret, úgyse csal meg. Nekem is voltak női ismerőseim, soha semmi nem volt. Nem is tetszettek igazán.
2015. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en igazabol ,nem is igazan tudtam nokkel baratkozni.ket olyan ferfi baratom van akik evek ota baratok es sosem volt koztunk semmi ,tobbszor bizonyitottak ok is anno ,hogy nem arra varnak hatha majd lesz valami.en tenyleg nem keverem ;barat az barat.ha neki nem tetszik sajnalom.egyebkent a mostani paromon kivul 2 ferfihez volt kozom.de egyszer randizgattam egy ferfival es hamar kibukott ,hogy o ezt nem fogadja el.erre en mondtam ,hogy akkor hagyjuk.a mostani parom elfogadja.rendszeresen hivom ot is ,bar csak ritkan jon.a baratnoeiket is mindent ismertem eddig es joban voltunk.en ha a paromnak lenne egy olyan no baratja aki elott felvallal ,nem sunnyog ,nem voltak kavarodasok anno ,hivna engem is akkor persze hogy elfogadnam.
2015. aug. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!