Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, egyértelmű lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egyértelmű lenne számotokra ha egy nő szivet rajzolna nektek?

Figyelt kérdés

Mire gondolnátok, barátság vagy több?

Felnőttek esetében 25 +


2015. aug. 23. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sejtenék, hogy nem egy jó kardiológus elérhetősét szeretnéd tőlük az egyszerűség kedvéért piktogram alkalmazásával elkérni. :-))
2015. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számomra egyértelmű lenne, hogy nem akar tőlem semmit, mert ocsmány vagyok. De ha te nem vagy az, akkor akár még jelenthet is valamit. Biztos jel viszont nem létezik a nőknél.
2015. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán ha pinát rajzolna, az egyértelmű lenne. Szivecskéből legfeljebb arra következtetek, hogy infantilis.
2015. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én arra gondolnék, hogy ez a lány kicsit gyerekes. Miért nem mondod inkább a szemébe ha akarsz valamit? Kevésbé tűnsz majd retardáltnak!
2015. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Miike ***** válasza:
Nem is olyan ritka ez. Elsősorban barátság. Aztán kérdés, mennyire előrehaladott a kapcsolat. Akkor már jelenthet többet is.
2015. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra gondolnek, hogy a legjobb baratja˝ vagyok. Rajzolj csokolo szajat, vagy puncit, az mar egyertelmubb. :)
2015. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor rajzoljon bugyit??? XD
2015. aug. 23. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne rajzoljon, mert az a hatévesekre jellemző. Beszéljen. Tud beszélni, nem? Legalábbis, ha azt akarja, hogy felnőtt nőként nézzen rá a férfi, akkor beszéljen. Erre (is) való a szája.
2015. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!