Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Spontán meglepetésként gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spontán meglepetésként gondoltam virág mellé veszek a páromnak egy számomra is tetszetős fehérneműt, jó ötlet ez? Egyáltalán szoktak vásárolni férfiak nőknek fehérneműt? Ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
Vagy ne cifrázzam túl, mielőtt nagyon mellé lőnék, inkább vegyek egy ajándékutalványt ami aztán végül számomra is meglepi lesz?

2015. aug. 23. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet, a probléma az, hogy nehéz eltalálni a megfelelő méretet és fazont. Ha csak magamból indulok ki: 75/B-s mellem van, de nem mindegyik 75/B-s melltartó jó rám. Persze a legtöbb helyen van cserelehetőség (kivéve bugyiknál).
2015. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon lutri, mert még ha a pontos méretét tudod is, fazononként és anyagonként eltérő, hogy melyikből pontosan milyen méret jó a párodra. Jobban jársz, ha utalványt veszel neki. A fehérnemű olyan, mint a parfüm. Sokan azt gondolják, jó ötlet venni, de az ember még saját magának is nehezen találja meg az igazit, ajándékba felesleges olyasmit venni, ami nem a megajándékozott számára tökéletes, hanem az ajándékozó számára. Egyébként persze, én örülnék egy ilyen utalványnak! Annak viszont egyáltalán nem, ha a párom hazaállítana egy általa kiválasztott darabbal.
2015. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, azt hiszem ebből a két válaszból már látszik is, hogy a nők mennyire nem egyformák:D Én simán örülnék egy fehérneműnek, a probléma tényleg csak az, hogy a méretet nehéz eltalálni, míg a második válaszoló nem:D Te ismered a párod legjobban...:)
2015. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát ha nekem is tetszik és még jó is rám akkor örülnék neki :-)

valszeg meg is lepném vele alkalomadtán

2015. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat és érveket. :) jobb lesz ha marad az utalvány, egyrészt mert így tuti nem lövök nagy öngólt, másrészt pedig kissé tartok tőle, hogy félreértené a dolgot, és esetleg arra gondolna, hogy nem vagyok megelégedve az ízlésével.
2015. aug. 23. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy! En nagyon nagyon orulnek!


Szerintem ha tudod a meretet akkor vegyel neki fehernemut is. Egyaltalan nem serto, sot becsulendo, hogy igy gondolsz ra. Amugy meg altalaban kicserleheto a megvett ruhadarab ha nem jo.


Hajra! :)

2015. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha a párom valami tetszetős fehérneművel lepne meg.
2015. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!