Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok mi a velemenyetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mi a velemenyetek ha akivel randiztok kiderul hogy szakacs?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha az adott lányt a pénz érdekli elsősorban akkor biztosan gáznak fogja találni. Már pedig a legtöbbet csak az érdekli ez tény.
2015. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
Hogy a magán élete szinte semmi, sajnos a több mint 12 órás műszakok mellet többet van a konyhában, mint a párjával, így nem könnyű.. mielőtt bárki okoskodna van szakács ismerősöm nem egy és itthon ez a helyzet nem sok idejük jut a magán életre.. 21L
2015. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon örülnék neki több okból is.

Nincs attól jobb érzés, amikor egy nehéz nap után haza esel és meglepi nyami vár. Vagy csak ha közös főzésekre gondolok. Számomra abszolút pozitív.


26/N

2015. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Édesapám szakács, ebben nőttem fel...szóval tudom milyen a munkájuk.

De nem zavarna, ha szereti, csinálja.

Én is sokat dolgozom, és amúgy sem vagyok annyira ragaszkodó típus.

2015. szept. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Nem zavarna!


A már 1 éve kiszemeltem pont szakácsnak készül.. <3

2015. szept. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam előnyt jelentene. Végre egy férfi, aki nem életképtelen nő nélkül, tud magának főzni:) És nem próbál kéretlen jó tanácsokkal ellátni, miközben egy pirítóst nem tud összedobni magától.. Optimális esetben pedig nem csak rám hárul a főzés, hanem ő is kiveszi a részét belőle. Mi több, örömmel.. A munkaidő gondolom mindenhol változó, biztos vannak jobb és rosszabb beosztású munkahelyek is. Mindenesetre én sosem csináltam gondot belőle, ha a párom a munkája miatt nem állt egész nap rendelkezésemre, van életem, feltalálom magam, amikor nincs mellettem. A lényeg, mint minden munkánál, hogy szeresse, amit csinál.
2015. szept. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Nálam hátrány.A kétkezi munkások,akikkel ismerkedtem kivétel nélkül leunalmasozták azt, hogy én egyetemre járok és irodában szeretnék dolgozni. Nem engem, hanen konkrétan ezt.Így elment a kedvem tőlük. L21
2015. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szakács vagyok, nőként... Sajnos olyan szakácsoknál tanultam és találkoztam, hogy nem szeretnék egy szakácsot párnak. 90%a alkoholista vagy drogos, mellettünk amíg diákok voltunk ott drogoztak egy neves bp-i étteremben! Se hétvége, se ünnepnap, túlóra, feszültség stb... Hosszútávon szerintem nem olyan jó szakács párjának lenni. Én most adtam fel ezt a szakmát ezek miatt is 23N
2015. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!