Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtehetem, hogy őszíntén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtehetem, hogy őszíntén öngyilkossággal zsarolom?

Figyelt kérdés

2 évig éltem együtt életem szerelmével, fűt fát ígért, most lebetegedtem, elveszítettem a munkahelyem, és azonnal szakítani akar.

Én nem tudom feldolgozni ezt az egészet, hazugságban éltem és gyermeki szinten beleringattam magam abba, hogy ő az enyém.

Nem szeretnék így tovább élni és ezt nem hirtelen felindulásból mondom hanem őszntén kitervelten.

Őt persze nem érdekli.

Hát ez van. Ennyire nem szeretett.


2015. szept. 2. 14:46
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

: Oké, értem én. Csak azt nem értem, hogy olyat miért írnak egyesek, hogy "Mert senkinek nem kell bűntudata legyen azért mert már nem akar valakivel együtt lenni." Ha azért hagyja ott, mert a másik beteg és elveszítette a munkahelyét, akkor szerintem egy érzelmi intelligenciával rendelkező embernek bűntudata van.


Nem feltétlenül.

Ha eléggé ostoba, be tudja magának mesélni azt, hogy neki van igaza, frankón elhiteti magával. Nem érdekli mi lesz a másikkal. Végignéztem már egyszer halált miatta, és még egyszer majdnem.

Egyszer a kutyája szökött ki egy lyukon és elütötték, a lyukra azt mondtam kimegy rajta a kutya ő azt mondta túl kicsi nem fér ki.


Másodszor pedig kint hagyott egy húsos neylont és a kutyája megette, persze az is az én hibám volt mert minek engedtem el a kutyát, nem az övé, hogy ott hagyta a szemetet. pedig többször kértem hogy ilyeneket ne hagyjon a kutyának elérhető helyen.

2015. szept. 2. 15:49
 22/38 anonim ***** válasza:

"Ha eléggé ostoba, be tudja magának mesélni azt, hogy neki van igaza, frankón elhiteti magával. Nem érdekli mi lesz a másikkal. "


Tök mindegy, hogy kinek van igaza, ha valakivel nem akarok tovább kapcsolatban lenni, akkor nem akarok, akárkinek is van igaza. Ha már undorodom valakitől, akkor nehogymár kötelességem legyen kapcsolatban maradni vele!

És innentől persze, hogy nem érdekli, mi lesz veled. Felnőtt ember vagy, magadért felelsz!

(Olvastam a korábbi kérdésed, itt az a fő baj, hogy nincs pénzed, nincs lakásod, nincs családod, nincs hova menned, ezért ez a nagy ragaszkodás... Ha jól értem, az ingatlan nem a te tulajdonod, ha te rendezted be, akkor max. az ingóságokat viheted, az a tied!)

2015. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

22: De ha annak hatására undorodott meg az exe a kérdezőtől, hogy elveszítette a munkahelyét, és beteg lett, akkor szerintem vele van a baj.


Amúgy, nem, nem kötelességed. De ha azért otthagysz valakit, mert kirúgták és beteg lett, akkor szerintem nem vagy jó ember. Ennek ellenére igazad van, nem kötelességed vele maradni. Csak akkor viseld el, hogy utána más elmondja a negatív véleményét rólad. (Hisz szólásszabadság van.)

2015. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
# 23: Ezt csak a kérdező állítja, hogy ezért hagyták el. A másik fél álláspontját nem ismerjük... lehet, hogy már réges-régen gondok voltak, csak most borult a bili. (Általában így szokott lenni.)
2015. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
36%
24: Bírom, hogy mindig mindenki jobban tudja, hogy mi történt a kérdezővel, mint maga a kérdező. :D
2015. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

# 25: Nem, nem tudom jobban. Csak ő nyilvánvalóan egyoldalúan állítja be.

Én megmondom őszintén, hogy számomra az, hogy egyáltalán felmerül, hogy öngyilkossággal zsaroljon valakit, illetve az ilyen kijelentések, hogy "beleringattam magam abba, hogy ő az enyém" önmagukban is indokolják, hogy miért szakítottak vele. Én már az első randin menekülnék egy ilyen embertől...

2015. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
# 25-nek még: hozzáteszem, egy korábbi kérdésében a kérdező maga fejtette ki a helyzetet, vagyis hogy a fő problémája az, hogy nincs hova mennie, illetve hogy pénzt kért erre az exbarátnőtől.
2015. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
26: Meg tudom érteni, hogy kételkedsz, lehetséges, hogy igazad van, de azt nem értem, hogy miért vagy annyira biztos benne. Igen, lehet, hogy a kérdező ferdít, de az is lehet, hogy igazat mond, és tényleg a munkahelye meg a betegsége miatt hagyták ott. Vagy ez szerinted lehetetlen?
2015. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Ha mar ilyen gondolatok vannak a fejedben, hogy öngyilkosság, jobb ha orvoshoz fordulsz, mert ez nem tréfa... szerintem sok embert alázott már meg az exe, és hagyott ez által sebet a lelkében. De ! Egy másik ember miatt eldobni az életed a lehető legnagyobb baromság. Annyi más, szép és új dolog várhat még rád ! Akár egy új, es tenyleg őszinte szerelem. Koncentralj azokra, akik szeretnek Téges, család, barátok. Próbáld meg újra épiteni az életed. Ha szemét volt veled, törölni kell őt magadból, mert ahogy már az elöttem szólok is mondták, ha megölöd magad azzal semmi nem fog változni..Max elkönyveli, hogy ez a bolond miattam lett öngyilkos...
2015. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Hetes, hogy lehetsz ennyire naiv? Mindenki, érted, mindenki bemagyaráz magának egy sztorit, hogy miért hagyták el. Amennyiben a kérdező exe nem mondta ki, hogy azért hagylak el mert lebetegedtél és nincs munkád, addig egy olyan ember fantázia működését látjuk, aki inkább megöli magát, mint hogy a problémáit megoldja.


Ha a társa rájött, hogy ilyen, akkor ezért akarja elhagyni, nem azért mert elvesztette a munkáját. Nézd már meg a kérdező kommentjeit.


Eddig tartott az ex bűntudata meg segíteni akarása. Mert eddig lehetett normális ésszel kibírni.


Senkinek nem kell bűntudata legyen mert már nem akar valakivel együtt lenni. Ezt írtam. Az okát, hogy miért nem csak ő tudja, az ex. Gondolom elmondta a kérdezőnek de ez sem segített, hiszen az exe fél tőle. De hát egy ilyen ember, mint a kérdező, hol értené ezt meg? Beteg és segítségre van szüksége. De senki nem köteles egy mentálisan beteg ember mellett maradni.


Ha lebénul az más. De milyen betegsége van ami miatt elhagyják, ha tegnap még szerették? Gondolkodjatok már, mielőtt minden hülyeséget komolyan vesztek.

2015. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!