Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ilyen esetben meggondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ilyen esetben meggondoljátok magatokat egy lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tegnap megismertem egy srácot, akivel az első perctől kezdve megvolt a szimpátia, de csak néhány szót váltottunk. Ma viszont már rendesen beszélgettünk, és egyértelmű volt hogy hajt rám. Viszont azt hiszem elszúrtam, mert hülyeségeket hordtam össze idegességemben, és láttam rajta hogy nem tetszik neki amit mondok. Meg kicsit olyan hebrencs is voltam, de csak mert még nem voltam ilyen helyzetben, és eluralkodott rajtam a pánik és az idegesség :/

Ő meg egy elég...hát nem is komoly, mert iszonyú jó humorérzéke van, egész nap nevettem mellette, de valahogy mégis...nem tudom..kifinomult..elegáns.

Srácok, lehet hogy ezek után már nem érdekel titeket a lány? :/



2015. szept. 2. 16:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha jól éreztem magam vele akkor nem gondolnám meg magam.
2015. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Igazából nem mindegy,hogy aranyosan hebrencs és látszólag ideges voltál,vagy világított a negró a szádban.

Előbbinél semmi gond,utóbbinál kocc,nem szeretem a buta nőket.

Milyen hülyeségeket mondtál?

2015. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, ahogy a 2-es mondta. :)
2015. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Pl. hogy szeretem a dínókat...:D 😅

Olyan furán nézett utána :D

2015. szept. 2. 16:54
 5/23 anonim ***** válasza:

Pontosan mire érted, hogy a "furán"? :)

Amúgy a dinóktól nem gondolnám meg magam. :)

2015. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Jurassic Park rulez. ;)

Ne aggódj, ha emiatt nem akar talizni veled legközelebb, akkor egy barom és ne sajnáld.

2015. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Vagyis na, nem is ez a lényege sajnos :/

Szóval pl. amikor megkérdezte, hogy mit csináltam eddig (mármint az életben), el akartam poénkodni, és mondtam, hogy felkeltem és eljöttem a suliba, persze nevetve :D

Láttam, hogy komolyan vette, szóval gyorsan folytattam egy normális válasszal.

Meg sokszor szóvá tette, hogy milyen csendes vagyok, kezdi magát rosszul érezni, hogy csak ő beszél. Én hülye barom meg azt mondtam erre, hogy igazából nem mindenkivel vagyok ilyen, vannak akikkel tudok beszélgetni. Ott volt egy 3. személy (fiú unokatesóm), és úgy mondtam, hogy pl. az ő tesójával (tehát másik uncsimmal) jobban el tudok beszélgetni mint vele (jelen lévő uncsimmal). Na, erre poénkodva megkérdezte, hogy ő hány éves is, tud már beszélni?

Hát ez rosszul esett, nem tudom, hogy komolyan ilyen hülyének tart, vagy csak vicces akart lenni...:/

Szóval mondtam, hogy azért, mert vele van közös témám, pl. mindketten szeretjük a dínókat. Azt mondja, ez sok mindent elárul rólam (mármint nem a dínó, hanem így az egész), hát ez is elég rosszul esett..:/

Aztán mondtam, hogy igazából attól függ, mennyire nyitott a beszélgetőpartnerem, mert ha az, el tudok én beszélgetni vele, stb, stb..

De mondjuk mikor elköszöntünk azért megkérdezte, hogy mit csinálok ma (egyébként dolgom volt, szóval nem tudom, hogy el akart-e hívni valahová, de többször is célozgatott rá a nap folyamán), meg mosolygott meg úúgy nézett, megkérdezte merre megyünk, stb.

Aztán gyorsan unokatesómmal le kellett szállnunk a villamosról, szóval az elköszönés olyan hirtelen volt, de nem tudom, hogy tényleg hülyének néz-e, vagy csak viccelődött.. Elrontottam a hülyeségeimmel? :/

Meg az elején mondta, mikor szóvá tette, hogy milyen xsendes vagyok, és mondtam hogy hát ilyen vagyok, azt mondta, hogy akkor ez így nem fog menni. Na nekem sem kellett több, megerőltettem magam és megpróbáltam többet beszélni. De az "akkor ez így nem fog menni"-vel mire is célzott pontosan? Az ismerkedésre?

2015. szept. 2. 17:14
 8/23 A kérdező kommentje:

Hát mikor ezt így elmondtam neki, akkor ugye mondta, hogy ez sok mindent elárul rólam, és mosolyogva mondta, de közben az egész mégis olyan gúnyos volt. Vagy csak én fújom fel?


Amúgy igen, szeretem a Jurassic Parkot :D

2015. szept. 2. 17:39
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülye vagy,inkább kicsit gyerekes, és izgulós.

Csendes lennél?

Ez miért baj?

Nálam legalábbis nem lenne gond,ha egy élethelyzetről mondtál volna butaságot, vagy valamilyen vallásról, esetleg a világnézeted fura,az már baj.

Látszólag ideges voltál, próbáltad oldani a feszültséget, ennyi.

Nem tudom hülyének tart-e,ha igen,az legyen az ő baja.

Nyugi van:)

2015. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugtattál :)

Viszont néha tényleg gyerekes vagyok ://

Ez kiábrándító? Lehet kizáró ok?

2015. szept. 2. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!