Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok vagy mertek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok vagy mertek a párotok előtt pisilni?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok!


Köszönöm! :)


2015. szept. 5. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miért ne!? 23 ffi
2015. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem szoktam, ha ez megoldható. De a férjem szokott előttem, ami engem zavar. Csak úgy előkapja az udvaron, és körbehugyálja a fát, bokrot, és kiégeti a füvet is..

Ha bent intézi a dolgát, akkor a wc-t pisili körbe.

50 nő.

2015. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Volt már olyanra példa, hogy bent volt a barátom, mikor épp pisiltem. Semmi különös nem volt, nem jöttem zavarba, de azért nem törekszem soha erre haha :D


20l

2015. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Egy normális kapcsolatban ennyinek nem kellene tabu legyen, elvégre nincs benne semmi, nem nagyobb dologról van szó, csak egy pisiről.

Engem nem zavar a dolog.


26L

2015. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen. Nem rendszeresen és nem szándékosan, de simán előfordulhat és egyáltalán nem zavar.


A lányok viszont sokkal gátlásosabbak ebben, de ez engem nem zavar.


22/F

2015. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az előző lakásba egy fürdőszoba volt Wc-vel. Ott volt, hogy párom bejött mikor fogat mostam. Én nem csinálok ilyesmit előtte. A mostani lakásunkba külön helységbe van a Wc így szerencsére megoldódott a helyzet. Én nem undorodom az ilyesmitől, de úgy gobdolom jobb egyedül lenni ha a Wc-t használni akarja valaki.
2015. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Merek és szoktam is ha úgy alakul épp.
2015. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én még kakszizom is ha ép ott van dolga!
2015. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mi rendszeresen, be sem csukjuk az ajtót már, mert a fürdőben van a wc...egyébként onnan indult, hogy már együtt laktunk, amikor újítottuk a lakást, és az ajtókat le kellett venni a burkolás miatt. Eleinte kértük a másikat, hogy míg elintézzük ne jöjjön arra, de ez kb az 1. nap volt, utána szartunk bele szó szerint :) azért kakánál becsukjuk az ajtót a szagok miatt, de pisinél nem.
2015. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!! :)
2015. szept. 5. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!