Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy nem tetszettetek magatokat, mikor tükörbe néztetek, nem láttátok magatokat szépnek/helyesnek, azt hittétek hogy senkinek nem kellenétek, közbe csak magatoknak beszéltétek be az egészet?

Figyelt kérdés
Sok önértékelési zavarokkal küzdő emberekről hallok, akik nem néznek ki rosszul csak bebeszélik maguknak. Mit gondoltok általában mi okozza ezt? Miért kell negatívan hozzáállni?
2015. szept. 10. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert mások sokkal jobban néznek ki.
2015. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.Nálad?
2015. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mások mondták és a csúfoltak, hogy csúnya vagyok. Azóta még jobb napjaimon se látom magam szépnek, pedig racionális fejjel biztos nem vagyok már olyan csúnya, mint amilyennek hiszem magam. De ezt az ember képtelen elfelejteni.

24L

2015. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ilyen jellegű problémám volt, persze ez már hosszú évekkel ezelőtt volt de azóta sem foglalkozom vele.


Noss én pölö fényképeken borzalmasan festek, mintha nem is én lennék, és a tükrök is különbözőek, de tükörben tetszem magamnak, fényképen borzalmas vagyok, tényleg mintha nem is én lennék.

Aztán akik ismernek személyesen is azok mondták is h képeket ne is csináljak ne is küldjek senkinek mert ég és föld.

2015. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!