Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig varjak, hogy keressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig varjak, hogy keressen?

Figyelt kérdés

neten ismertem meg egy pasit, igazabol veletlenul. o 30, en 22. elkezdtunk beszelgetni es zavarbaejtoen sok kozos van bennunk. zene, eletfelfogas, spiritualis dolgok, hobbi... ez utobbit illetoen fel is ajanlotta, hogy egyszer ha van kedvem menjek el es uzzuk egyutt az adott sportot vele es nehany edzotarsaval.

szoval a lenyeg, hogy nagyon jokat beszelgetunk, eddig 4x nehany orat chateltunk es ebbol 3x en kezdemenyeztem. viszont ugy erzem tart egy bizonyos tavot.. olyan furcsa. kb barmirol beszelhetunk, de valojaban megsem. ezt nem tudom hogyan kene megfogalmaznom.. lehet, hogy a korkulonbseg zavarja?

most arra gondoltam megvarom hogy o keressen, mert nem akarok nyomulni. ha tegnap beszeltunk, szerintetek meddig varjak, hogy keres-e? es mennyi ido elteltevel celszeru "lemondani" rola?


2015. szept. 23. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez minden pasinál más. Van, aki nyomulósabb, valaki viszont nem szeret csetelni, és nagyobb szabadságra is vágyik. De ha egy héten belül nem keres, akkor felejtős.
2015. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Célszerű a beszélgetés vége felé finoman kipuhatolni,hogy mikor jöhet létre a következő "randi" és,hogy ki keresse a másikat.Erre a célra vannak rávezető kérdések,a pillanatnyi helyzet elárulja mikor milyen kérdést célszerű feltenni,hogy megtudjuk amit akarunk.
2015. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én finoman úgy adtam a tudtára egy netes ismertségemnek, hogy nem szeretnék vele találkozni, hogy nem írtam rá. Viszont szimpatikus volt, így ha rám írt válaszoltam, mert jókat beszélgettünk. Közös programot viszont nem említettem. Vette a lapot. Azóta én is ráírok néha és nem is kerül sose szóba semmi több.

27F

2015. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!