Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a párkapcsolatban az egyik fél külön szórakozik?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról ha egy pár egyik tagja külön jár el szórakozni? A dolgok úgy néznek ki, hogy amikor megy "A" akkor megy "B" is, de emellé "B" még sokszor eljár külön is..

Most úgy hozta a helyzet hogy az együtt megbeszélt program kimaradt volna, mert "A" lebetegedett, de "B" nélküle is elmegy. Nem előre megvett jegyes program. "B" arra figyel hogy "A" nélküle soha sehová ne menjen.


Ez mennyire normális?



2015. szept. 25. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
B személy birtokló jellem. Neki szabad, másnak nem.
2015. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez csak azért nem normális, mert B arra mindig figyel, hogy A nélküle soha sehová ne menjen...ellenben B mikor úgy van, A nélkül is gond nélkül elmegy, le sem tolja, hogy A esetleg jobban örülne, ha menne...

Amúgy nálunk mindenki megy ha szeretne..együtt is, külön is.

2015. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jav. : ...ha NEM menne...
2015. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
remélem tudod, h pont ilyenek miatt mennek százával gyűrűs menyasszonyok is a kukába! ;D
2015. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor nem az én készülékemben van a hiba...

Egyébként én vagyok az "A", nő.


Utolsó, ezt hogy érted? hogy a nők szoktak olyanok lenni mint itt "B"? Vagy hogy ne korlátozzam?

2015. szept. 25. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha A és B is külön-külön elmegy néha napján erre-arra, az rendben van. Ha A-t B nem engedi el sehova, miközben B meg megy. Akkor B személyt a "bélféreg" jelzővel illetjük.
2015. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem szeretem a külön buli felállást.

Jártam bőven szórakozni ahhoz, hogy tudjam, egy idő után sosincs jó vége az ilyennek, főleg a nők esetében.

Először még minden rendben, de aztán kezdődnek a flörtök, szinte minden helyen 1 nőre jut 5 pasi(arról nem is beszélve, hogy egy 15 éves sráccal, de már egy 40-es férfival se áll szóba senki(hacsak nem egy Adonisz), ellenben egy átlagos 15 éves nőt már javában dugnának, ahogy egy 40-es nőt meg főleg, de láttam már ennél cifrábbat is) , megy az udvarlás, közben fogy a pia, na meg mi baj lehet abból, ha kicsit beszélget egy pasival, esetleg húzza az agyát, majd az egyik barátnő félrelép, utána egy másik is, ezt követően ő is elgondolkozik, hogy akkor ő miért ne?

Aztán még egy kis pia és már el is ment a palival.

És igen, tudom, te meg senki soha nem tenne ilyet.

Az a baj, hogy a legtöbb nő tényleg így indul el, hogy csak egy kicsit kikapcsolódni, lazítani, csak mikor megindul a buli és kérés nélkül sorban jönnek a férfiak elfelejtkezik arról, hogy bizony azt nem ő dönti el, hogy a punci nedvesedik e vagy sem aztán, hopp már meg is van a baj.

Másnap meg megy a sóhajtozás..egészen a következő buliig.

2015. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tuti van ilyen is, nem mondom , hogy nincs, de ennyi erővel a pasik meg csajoznak.. azt sem ők döntik el hogy mikor jön el a f_sz feláll, ész megáll pillanat..



"És igen, tudom, te meg senki soha nem tenne ilyet. "

Igazából nekem nem hiányzik a külön buli, inkább csak zavar hogy én nélküle 'nem mehetek'. Volt már olyan hogy ő nem akart oda jönni ahová én szerettem volna, a vége az lett hogy én se mentem, addig kérlelt... tudom, hülye voltam hogy hagytam hogy ennyire rámkapjon, eljöhetett volna velem, vagy ha már az nem, mondhatta volna hogy menjek el akkor egyedül, úgysem mentem volna.

Azthiszem egyre inkább jogosnak érzem hogy ha én sem, akkor ő se járkáljon el..

2015. szept. 25. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi 5 eve vagyunk hazasok, evi egyszer a baratnoimmel nyaralok kulfoldon, neha a ferjem elmegy negy napra a haverjaival bulizni, neha en bulizok a csajokkal mindketten megadjuk egymasnak a szabadsagot, ezert mukodik.


Megcsalas nem fer bele, de nem ellenorizgetjuk egymast es nem feltekenykedunk mert totalisan ertelmetlen ezen rugozni:-))


Szeretjuk egymast es bizunk egymasban, mondjuk plusz adalek h en egyaltalan nem iszom meg alkalmakkor sem, o meg csak nagy ritkan.Ha korlatozni akarna mar otthagytam volna, nem birok birtoklos emberekkel egyutt lenni:-)))

2015. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!