Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kezd el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kezd el hiányozni nektek az, akit szerettek?

Figyelt kérdés

Tehát nem találkoztok,nem beszéltek,nincs semmi kontakt,mennyi idő múlva kezd el hiányozni a másik?.

Nem normális az,hogy nekem már 1 nap után is hiányzik?



2015. szept. 25. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
megismertem itt egy lányt, de már két hónapja nem ír vissza. már az első nap amikor nem írt vissza már akkor hiányzott nekem, mert tudtam, hogy már sosem fog beszélni velem többet... 22/f
2015. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig szokott hiányozni azaz ember akit véletlenül megszeretek. Nincs az, hogy 1 nap után vagy 2 nap után, ha tényleg szeretem akkor hiányzik és kész.
2015. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
4-5 nap után már elég sok mosogatnivaló összegyűlik, meg takarítani is kéne, úgyhogy ekkor már kezd hiányozni.
2015. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor becsukódik mögötte az ajtó.
2015. szept. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amint felszállok a vonatra/ő felszáll a buszra elkezd hiányozni...
2015. szept. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!