Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konzervatív lányok ti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatív lányok ti a hozzátok hasonló fiúkat keresitek?

Figyelt kérdés

Pesten tanuló főiskolás srác vagyok. Konzervatív értékrendet képviselem. Sajnos nem tudom, hogy mennyi ilyen lány van még, de én kitartóan hiszek benne, hogy még van.


Ti hol szoktatok ismerkedni? Szeretnék ismeretségre szert tenni, de sajnos nem tudom ez merre felé lehetséges Pesten. :)


És ti kizárólag konzervatív fiúkkal ismerkedtek?



2015. szept. 29. 21:57
 1/6 anonim válasza:
Teljes mértékben ugyanebben a cipőben járok, kíváncsi vagyok a válaszokra. 21f
2015. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy konzervatív értékrend?
2015. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Számomra azt jelenti, hogy minőségien tölti el a szabadidejét. Színházba jár, olvas, művelődik, esetleg csendes bárokba ül be. Aki nem bulizik. Aki úgy véli, hogy a mai társadalom teljesen rossz irányba halad. Aki minőségi életet él nem pedig ezt az "életnek" nevezett valamit ami az internet és a közösségi oldalak nyújtanak...
2015. szept. 29. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt képviselem, amit Te.. Művészettel foglalkozom, előtte több mint 10 évig tanultam több ágon klasszikus zenét, színházba, klasszikus vagy jazzkoncertekre, kávéházakba és persze múzeumokba, galériákba járok szívesen (mondjuk utóbbi nekem ugye a szakma). Imádom az irodalmat, Kunderát, Orwellt, Nabokovot. De én ezt nem érzem konzervativizmusnak. És sznobságnak sem.

Egyszerűen ilyen vagyok, világéletemben távol álltak tőlem a bulik és a hullamerevségig való ivás.. Mármint egy barátokkal töltött (akár lazább hangulatú) estét egyáltalán nem bánok, de nem járok szórakozóhelyekre. Nem az én világom.

Nyilván a hozzám hasonló férfiakat keresem. Nem lenne előnyös kapcsolat, hogy ő hétvégente bulizni menne, én meg inkább megennék valahol egy sütit meg sétálnék a Duna-parton..


Kérdésedre válaszolva lehet ismerkedni interneten, társkereső oldalakon, ott ki tudod szűrni a másik érdeklődési körét. Valamint a fent említett helyeken lehet ismerkedni.. Kiállításokon, könyvesboltban.. Légy bátor, szólítsd meg. :) 21/N

2015. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ettől még nem leszel konzervatív. :-) De hogy válaszoljak is, a hozzád hasonló szemléletű embereket kerülöm.
2015. szept. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd csak:

Ez is színház:

[link]

Meg ez is színház:

[link]


Ugyanaz, más köntösben, bár véleményem szerint az új katasztrófa, nem tetszik ez a vonal. Szóval önmagában a színházlátogtással még ne vágj fel, mert igencsak modern irányba kezdtek eltérni, ami a konzervatív felfogásba nem fér bele. :-)


Az stimmel, hogy elveted az újításokat, és ellenségnek látod, bár ez véleményem szerint fejlődésellenes felfogás, és a jó fejlődést is gátolja.

2015. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!