Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 40-hez közeledő vagy akörüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40-hez közeledő vagy akörüli férfiak már nem szeretnek udvarolni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez inkább fordítva van, a mai tizenéves kölykök nem szoktak udvarolni.
2015. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Jó kérdés, 40+F vagyok, 18 évesen én sem voltam az udvarlás nagymestere, pedig nem voltam "rossz pasi".

Nem tudtam a nagy semmit mondó dumával eladni magam, igaz most sem. Ma pedig akivel 2-napnál tovább vagyok valami oknál fogva össze csukva, alig bírom levakarni magamról pedig semmit sem teszek érte.

2015. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
De én szeretek! 41/F Szeretnéd, hogy udvaroljak Neked? :D (Már ha lány vagy... XDDDD)
2015. okt. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Addigra megtanulják, hogy nem érdemes udvarlással fárasztani magukat.
2015. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
nem tudnak?! vagy nem akarnak. Nem mind1, tigricicc ;P
2015. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ... én azt tapasztaltam, hogy ezt a korosztályt azért még megnevelték, hiszen ritkán látok 40-es pasit berongyolni előttem az ajtón úgy, hogy még föl is lök - ellenben a korosztályombeliek... háth, na. Ott is van udvarias, csak mintha nem az lenne a divat.

Ha kávézunk vagy valami, akkor a 40 körüli pasik mindig akarnak fizetni, de egyébként én ugyanezt tapasztaltam a fiatalabb srácoknál is, úgyhogy ebben nincs különbség.

2015. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem udvariaskodásra gondoltam, hanem ha bejön nekik egy nő, és meg akarják hódítani.

De biztos függ a másik oldal reakciójától is, mert esetleg mivel tapasztaltabbak, jobban levágják, hogy mit érdemes mit nem.

Plusz ebben a korban már azért sokaknak van párjuk, családjuk és annyira nem is akarják talán vagy ki tudja.

2015. okt. 3. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
A most 40 körüli átlag magyar férfiak a megélhetésükért robotolnak és túl csórók az átlag királynők eltartásához. Na, ezért nincs értelme.
2015. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!