Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jóképű srácok flegmák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű srácok flegmák, közönyösek, a kevésbé jóképűek imádnivalóak, kedvesek. Nincs is már arany középút? = (

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van, lejjebb kéne adnod, és nem kéne azt képzelned hogy te vagy a kiskirálylány.
2010. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
de! én:D
2010. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

van, de foglalt ;)


17/L

2010. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pont annyira flegmák és közönyösek, mint a lányok akik pláza-cicáknak képzelik magukat, közben ugyan olyan büdöset szarnak.
2010. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de csak már mindennek van pasija. 21L
2010. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát van, de sajnos már lestoppoltam :D


Viccet félretéve... Tényleg ehéz megtalálni, nekem is az öleme pottyant a dolog, és nagyon boldog vagyok miatta. Ne add fel :) Ha nem pesti vagy, akkor könnyebb dolgod van. Én az vagyok, és vidékig kellett mennem, hogy mélyérzésű, jóképű pasit találjak....


21/L

2010. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez az észrevételem, mint a kérdezőnek.

-Aki kicsit is jóképű, az egy beképzelt bu*kó, párkapcsolatra képtelen

-aki csúnya, vagy nem igazán egy okos illető (illetve ez vegyes)de nagyon kedves aranyos, de nem vonzódsz hozzá

-aki jóképű+kedves, hűséges= foglalt


Vagy nem ismerem:((((

Volt olyan, hogy a jóképű, iskolázott de bunkó pasimat kellett volna ötvözni a csúnya, nem igazán okos, de kedves ismerősömmel.

Mármint okos és jóképű+kedvesre.


Szerintem nincs nagyon középút, vagy ha van is, a nők gyorsan lefoglalják a jobbakat!


Azért bunkó a jóképű, mert nagy az ego és tudja, hogy van mindig más nő.

A csúnya v. buta v mindkettő pasi azért udvarol, meg edves, meg figyelmes, mert tudja, hogy meg kell fogni a a nőt, mert mást úgy sem kap.


Tehát nekem ez sem kell meg amaz sem. Mindegyik szánalmas.

Most gondolj bele, azért jársz egy kedves rondával, mert ő is nagyon akar, de csak azért, mert korlátozottak a lehetőségei.

Bár lehet hogy személyiség függő is, meg mindenkinek más az ízlése.

2010. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg csúnya vagyok és mellé még bunkó állat is, na ez a nem semmi és mégis volt már jó pár barátnőm. Ezt az egész hülyeséget meg felejtsétek el, az egész lényege a szaporodás, a többi csak risza.
2010. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D Hát az egy dolog hogy te így látod a dolgokat... (Utolsó)
2010. márc. 16. 09:51
 10/11 anonim ***** válasza:

a szépség és a csúnyaság szubjektív! és légyszi ne mondj olyat valakire hogy csúnya, max neked nem tetszik! elég sértő és önbizalomromboló! tudjátok lányok/nők/vénasszonyok manapság olyan elvárásaitok vannak amiket férfi teljesíteni csak alig, vagy egyáltalán nem is tud! tisztelet a kivételnek... Szóval száljatok le a magas lóról, vagy ne sírjatok hogy nicns senkitek! Lehetsz boldog egy kevésbé "szép" emberrel, csak esélyt kéne adni.

és mielőtt a sok ultrabombázó nagycsöcsű f@szfaló most azzaljönne h jaj te is biztos csúnya vagy... azokat felvilágosítom h nem! csak szívemen hordom férfitársaim gondjait! nemhiába nem értjük mi meg a női lélek rejtelmeit, hisz oly bonyolult:D

2010. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!