Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, mi lenne a reakció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, mi lenne a reakciótok, ha az első randevú végén a vacsora kifizetésekor egy ilyen brifkót venne elő a férfi?

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 5. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szia lajos! az lenne hogy nem megyünk fel hozzád meg nézném a bélyeg gyüjteményed?! :D
2015. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem férfi nem fizetett még vacsorát. Nem hagytam soha. Szóval tőlem lehet nála ilyen; vagy rózsaszín kisszütyő, az sem érdekel. N32
2015. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Azt gondolnám, hogy egy idióta, hogy ennyi KP-t hord magánál, valószínűleg csak fel akar vágni, ha lenne esze, bankban tartaná a pénzét és csak annyit hordana magánál, amennyire feltétlenül szüksége van. Úgyhogy én életszerűtlennek tartanám a degeszre tömött pénztárcát, gyanúsnak találnám, mert tapasztalataim szerint akiknek TÉNYLEG sok pénzük van, azoknak nem fontos, hogy felvágjanak vele.
2015. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

3: Akkor még nem ismered a magyar vállalkozók és a kp-s "számlák" (általában áfacsalt) világát.


Bár értelmes ember a milliókat inkább borítékban tartja a kesztyűtartóban.

2015. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

# 4: Ja, de, láttam már ilyet. Egyszer egy építési vállalkozónál láttam hasonló bukszát. Viszont az ilyen pasik nem az eseteim, úgy általában életmódban, szellemi színvonalban, stb. Szerencsére ők sem rám buknak, hanem a plázacicákra. :)


Amúgy vicces volt, mert a fent említett építési vállalkozó menőzni akart, és olyan vehemenciával vette ki a kötegből a húszezrest, hogy elszakadt. Vicces volt látni, hogy utána meg ott szerencsétlenkedett, hogy jaj, most hol fogják neki beváltani a szakadt pénzt. :)

2015. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát... nem tartanám elegánsnak. Akinek van stílusa, az nem villant, hanem diszkréten fizet, lehetőleg kártyával.
2015. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Megkérdezném, mégis hogy a faxba fog fizetni amerikai dollárral egy magyar vendéglőben.
2015. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7: Ne félj, magyar vendéglőben nem csinálnának ebből problémát.
2015. okt. 5. 18:29
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Jó, akkor átfogalmazom: mi a francért hord magánál kizárólag amerikai dollárt magyarisztánban? Persze tudom, erre is van kifogás, de akkor is marhaság.
2015. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

7-nél a pont :-DDD


am meg nem érdekelne ... mivel fizeti ki a saját vacsoráját :-D

2015. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!