Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van tele a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van tele a legtöbb szexpartner és társkereső 33+ nőkkel?

Figyelt kérdés
Nekik már annyi idősen normális kapcsolatban kellene élni nem? Azt hittem, hogy addigra már kiélték magukat, de úgy tűnik, hogy valami történik ilyenkor. Kapuzárási pánik, vagy rájönnek hogy mennyi mindent akarnak még és most akarják pótolni... nem tudom. Mi lehet az oka?
2015. okt. 8. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A szexpartner keresőt nem tudom, de a sima társkeresőre tudnék választ. Korom folytán és szingliként megértem ugyanis... Négy évig tanultam MA képzésen, ahol a legtöbb csoporttársam nő volt. Utána másfél évig külföld. Majd miután visszajöttem, csak úgy vállalhattam el egy munkát, ha továbbképzem magam. Női munkahely, kisváros, heti negyven óra munka, pénteken már utaztam képzésre, ahonnan szombat este jöttem haza. Vasárnap kb örültem, hogy élek és luk van a fenekemen, és le kellett dolgoznom a pénteki elmaradt munkaóráimat is következő héten, és mindemellett nyelvvizsgáznom is kellett. Ez után megint kitalálták, hogy tanulnom kell. Újabb két év az életemből ledolgozásokkal meg hétvégi bohóckodással. Erre kapcsolatot nem lehet építeni. Közben folyamatosan munkahelyváltások, mert felvenni csak határozott idejű szerződéssel akartak mindenhol. Mire ennek vége lett 31 lettem, de végre lett egy fix állásom. A legtöbb valamire való pasit elhappolták előlem, társkeresőn meg már általában csak a szexpartner kereső emberkék voltak. Kisváros, kis esélyek. Női munkahely. Egyre idősebb vagyok, közben a barátnőknek is család és gyerek lett, így párjukkal és a gyerekkel vannak elfoglalva, nem lehet velük sűrűn eljárkálni. És a kör be is zárult. Persze ez nem általános, de ez is egy életút.
2015. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valóban az oldalon látod őket, vagy a felugró reklámablakokban?


Az első esetben miért ne kereshetnének partnert? Milyen jogon szabod meg, hogy bizonyos kor felett nem ismerkedhet ilyen céllal? Honnan tudod, hogy hogyan alakult az élete, és miért?


A második esetben meg elárulom, hogy ezek kamu adatlapok, kamu fotókkal.

2015. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Sajnos átérzem a helyzeted, bár én még "csak" 25 vagyok. Ez is kis város és viszonylag sok munka... utóbbin még tudnék is változtatni, de itt lányt, főleg korosztálybelit találni lehetetlen szinte. Nem volt túl vidám olvasni amit írtál, de remélem azért jobbra fordultak a dolgok :)


#2 Nem, nem bannerek. Ezek hús-vér emberek.

Nem szabom meg semmilyen jogon és nem tudom hogy alakult az életük (bár érdekelne). Furcsa, hogy huszonévesek szinte alig vannak, de harmincon felül, főleg ilyen 35-45 közötti korosztály elég gyakran.

2015. okt. 8. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyenkorra már túl vagyunk a váláson...

40N

2015. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Izzik a peckük a fiatal pasik után, és sajnos fordítva is így van.
2015. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó: a legtöbb nő korban hozzá illő, vagy idősebb pasit keres kapcsolatra és nem fiatal fiúkát. Én szexpartner keresőn ismerkedtem meg a párommal aki 10 évvel idősebb.
2015. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről karrier építés miatt, másrészről válás miatt.

Ez a korosztály már nem a discoban fog ismerkedni, marad a munkahely, meg a társkereső...szerintem

2015. okt. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Válás után...
2015. okt. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már túl lehetnek egy váláson, vagy tartós kapcsolaton. Akik szexpartnerkeresőn vannak, ők valószínűleg be is sokalltak a tartós érzelmi köteléktől, csak szórakozni akarnak kicsit.
2015. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!