Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy a legjobb barátotok (akire már jóideje másképp nézel, mint egyszerű barát) meleg? Valahogy ezen túl lehet lépni?

Figyelt kérdés

21/L vagyok, ő 23/F. Egy éve ismerjük egymást, nagyon jó barátok vagyunk, én már lassan fél éve többet érzek iránta, mint egyszerű barátság (nem vagyok benne biztos, hogy ezt szerelemnek lehetne hívni, de elég komoly vonzalomnak biztosan), de nem igazán éreztem magam késznek egy kapcsolatra (ez most nem fontos, régi dolog), ezért nem mondtam neki, úgy voltam vele, még nincs itt az ideje.

Nagyjából egy hete azonban elmondta nekem, hogy meleg, nem tudom, miért csak most, talán nem akarta, hogy tudjam.

Egyáltalán nem számítottam rá, mert semmilyen jele nem volt.


Hogyan reagálnátok ti?

Nagyon kedvelem őt, szinte mindenben hasonlítunk, és nem is akarom otthagyni csak azért, mert meleg - semmi bajom velük ugyanis -, de tartok tőle, hogy így nagyon nehéz lesz. Mit tudnék tenni? Ebből már nem jövök ki jól, ugye?



2015. okt. 16. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg barátság az olyan, ahol egy év után derül ki egy ilyen horderejű dolog?
2015. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is elgondolkodtam rajta, de ez az egyetlen dolog, amit nem mondott el nekem magával kapcsolatban, a legtöbb ügyét velem beszéli meg, amikor meg elmondta, csak annyit tudtam kinyögni, értem és semmi baj, nem akartam rákérdezni, eddig miért nem mondta. Talán most már ideje lenne.
2015. okt. 16. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nincs mit gondolkodni. Ő a jó barátod,és szerintem ha elég jó barátok vagytok,akkor mindegy,hogy meleg,heteroszexuális vagy más,akkor is a barátja maradsz! Az pedig,hogy egy év után derült ki,szerintem nem gond,mert sok ember nehezebben bízik meg másokban. Az pedig,hogy többet éreztél iránta...nos ez így már nehezebb ügy,és gondolom fáj is,de csak rajtad áll,hogy továbbra is a barátja tudsz e maradni.
2015. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd el ezért őt! Inkább vedd figyelembe, hogy annyira megbízik benned hogy ezt el merte mondani neked. Ha bele szeretsz akkor lehet lesznek nehézségek, de ez sajnos ezzel jár..nem tehetsz mást mint hogy kiszeretsz belőle, de attól mg maradhattok ugyan olyan jó barátok.
2015. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy meleg, nem változtat semmin. Eddig is csak barátok voltatok, ezután is csak barátok lesztek. Ha heteró lenne, akkor sem biztos, hogy bejönnél neki és a barátságnál több lehetne a dologból, úgyhogy igazából lényegtelen, hogy nem szereti a lányokat. Majd idővel kiszeretsz belőle, ha találsz magadnak párt, ő meg megmarad barátnak és ennyi.
2015. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha emiatt nem leszel többé a barátja akkor nagyon rossz ember vagy felse tudod fogni milyen nehéz ezt elmondani én négy éve ismerem a legjobb barátomat aki szintén lány és még mindig nem mertem neki elmondani ugyanis ha nem tudnád a társadalom nem valami befogadó ezen a téren úgyhogy értékelhetnéd hogy elmerte mondani tehát tart téged olyan jó barátjának hogy megoszt veled egy ilyen horderejűdolgot

és amúgy a vonzódás hozzá elfog múlni amint tudatosul benned hogy a fiukat szereti 19/f

2016. ápr. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!