Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan írjátok a szerelmeitekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írjátok a szerelmeitekre vagy arra aki bejön, hogy nem az a "tökéletes", vagy nem az a "bomba", akkor ez most hogyan is van?

Figyelt kérdés

Például az előbb olvastam pont egy kérdést, hogy melyik az a lány akiért ölni is tudnátok és miért, és többen írták, hogy nem kell, hogy 10/10 legyen meg a "a barátnőm aki nem az a fullos csaj" stb... de nem úgy van, hogy akit szeret az ember, szerelmes belé annak ő a legszebb a világon és bombának/csodálatosnak is látja?

Tehát lehet, hogy a barátom nem is tart gyönyörűnek, hanem szeret de csak "átlagos" lánynak lát?:(


2015. okt. 19. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok embernek nincs normális kapcsolata csak ilyen gyerekes szinten.Főleg az itt okoskodók nagy részének.Nehogy már egy ilyen oldalon olvasottak alapján gondolkozz az élet dolgairól...
2015. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a barátomnak vannak rossz tulajdonságai, de ezek számomra tolerálható dolgok és ettől még ő az életem értelme. Szeretem, mert szeret, mert hercegnőként bánik velem, figyelmes, odaadó, külsőre is bejön (a hangja, a mimikája, a szeme stb, ezek apró dolgok, amik őt képezik és ettől lesz olyan, amilyen) és az összes nekem lényeges tulajdonságban megfelelő: vannak tervei, céljai, képes tenni értük, érett, megbízható, felelősségteljes, tud kommunikálni, intelligens (érzelmileg is).

Senki sem tökéletes, de akkor is így szeretem, ahogy van és ő is így szeret engem, ahogy vagyok és így fogad el.

Hidd el, hogy attól, hogy nem vagy bomba, még igenis szerethet és lehetsz te számára a minden, a legfontosabb, akit imád. Nekem is nagyon nehéz volt elhinni, de sikerült és tényleg így van :)

L

2015. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kétféleképpen látom a nőket:

-Van egy objektív képem a külsejükről, pl. milyen magasak, milyen a mellük, fenekük stb.

-És van egy olyan képem róluk hogy nekem mennyire jön be mint teljes egész.

Lehet valaki testre és arcra 10/10, ha közben flegma és műnő érzete van akkor egyszerűen nem érdekel, de attól még meg tudom állapítani hogy milyen az arca és a teste.

Lehet valaki 10/7 is (a pontozás amúgy úgy baromság ahogy van, csak a szemléltetés kedvéért írok ilyet), ha mellette kedves, aranyos, életvidám és egy hullámhosszon vagyunk akkor nekem már összességében sokkal vonzóbb mint a flegma 10/10.

Plusz ha érzem hogy ő is vonzódik hozzám akkor nem érdekel más nő, őt akarom boldoggá tenni.

Emiatt kiakadni hülyeség, mindenki látja a párja negatív tulajdonságait.

2015. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a szerelem nem azt jelenti, hogy vakon szeretjuk a masikat es barmit csinal az csak jo lehet es barmilyen igenytelen ugy tokeletes

a szerelem az, hogy a masikat aprobb/nagyobb hibaival, hianyossagaival egyutt elfogadod es szereted olyannak, amilyen


az en paromnal nincs tokeletesebb ferfi, de o maga egyaltalan NEM tokeletes es ezt en is tudom es o is tudja

erted?

2015. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, de pont ez az, hogy akkor számunkra a hibáival együtt is 10/10... de itt sokan azt mondják a barátnőjükre, hogy nem az meg átlagos, normál...
2015. okt. 19. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:

mindenki mashoz kepest 10/10

onmagahoz kepest nem az ;)

pont ez a meg nem elegedes az, ami ot es engem is arra osztokel, hogy mindig javitsunk magunkon es a kapcsolatunkon

2015. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, én beleszerettem már nem túl szép arcú férfibe a belső tulajdonságai, sármja alapján. De ettől még nem vagyok vak, tudom, hogy ha egy mai szemmel ideális, jóképű srác mellé állítanád, nem állná a versenyt-külsőségekben. és akkor mi van? Engem ő izgat fel és nem a jóképű ismeretlen ficsúr. Ha most a külsőségekről beszélünk simán bele tudok szeretni egy kopaszodó srácba ha jó a stílusa, a volt férjem 165 cm magas volt, nyilván az sem 10/10 a mai világban. És akkor mi van? Én oda voltam érte bolondulásig.
2015. okt. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én utálom ezt a kategorizálást, akibe belehabarodok, az számomra tökéletes, a maga tökéletlenségeivel együtt. Soha nem érdekelt, hogy másoknak vagy az aktuális társadalmi ideálnak mennyire felel meg.
2015. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!