Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy szőke, okos lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy szőke, okos lány, vagyok én, és van harmadik személy, mi a véleményetek az ilyen viselkedésről?

Figyelt kérdés

A harmadik személyt ismerem, mondhatni távoli barátom, adott vagyok én, és a csodaszép szőke lány.

Szóval a harmadik személy szerint én ronda vagyok, aztán azzal érvelt hogy tényleg ronda vagyok hogy neki fb-n pontosan 3743 ismerőse van nekem pedig 447, tudom, kemény érvelés, de ezután kicsaptam nála a villanyt, mert mondtam neki hogy neked 3700 ismerős mellet van a képeden 17 like nekem pedig 112. Most FB-n egy lájk háborút vív ellenem, bár engem nem nagyon érdekel, de közben összejöttünk a lánnyal. Eddig mondott olyan dolgokat hogy nem hozzám való a lány, meg neki úgyis több barátnője volt tudja mi kell, de összejöttünk és megakar verni. Tulajdonképpen nem végezte el a középiskolát, mert osztálytársam volt pár éve és 11.-ben(2010-ben) megbukott, bár azóta is középet próbálja elvégezni, de most még 11.-es.


2015. okt. 26. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Komoly ez a kérdés? Tényleg eljutttunk oda 2015-ben, hogy a facebookon like háborúznak emberek? Nem biztos, hogy akarok tovább élni ezen a bolygón....:/
2015. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi a gond a kérdéssel?

A lájkháború egyoldalú, szóval ne engem bszogass.

2015. okt. 26. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Lájk háború :D


Ez mármár szouszpark szintű röhej

2015. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint engem nem érdekel mit csinál az a agyoniskolázott gyerek, én nem követem a baromságait.
2015. okt. 26. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Most miért a lájkháborúban legalább nem halnak meg nők és gyerekek... :D
2015. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Hol lehet jelenteni egy kérdést?
2015. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen mi még számháborút játszottunk....

Mik vannak manapság? Meg akar verni? Verd meg te, ha kemény vagy és ne szarj be ha odaáll eléd. Húzd ki magad légy határozott.

2015. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!