Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm szomorú mindennap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szomorú mindennap a volt barátjáért mert szakitottak és mikor szakitott én elkezdtem járni a lányal és állandoan szomorú a lány volt barátja miatt hogy szakitottak. Mit csnáljak vele?

Figyelt kérdés
Én össze jöttem a csajjal és nem tudom mit mondjak hogy ezt a múltat felejtse el... mondtam neki az már a mult de azt mondta hogy nem érdekli de őt szerette meg minden... és mai napig csak szomorkodik és én már nem szeretem hallni a hangján se h szomorú... megkérdezem mindennap hogy hogy vagy? mondja meg vagyok,szomorúan és képeket küldök neki magamrol hogy felejtse el és nem válik be és még olyan képet is küldtem ami van rajta egy Szerelmes idézet de még ez se jött be... Gondolom ő is azt akarja hogy boldogitsam fel...
2015. okt. 28. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz pótlék lenni hajrá. Vidítgasd csak és hallgasd.
2015. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon Szeret is engem meg minden csak szomorkodik a volt barátja miatt...
2015. okt. 28. 22:25
 3/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Hány éves vagy,de komolyan!?

Minek jöttél össze olyannal,aki még mást szeret?

Vagy ez mind csak a neten zajlik?

2015. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs Barátja.. csak szomorkodik hogy szakitottak.
2015. okt. 28. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Szeret persze. Szép álomvilágban élsz. Vagy nagyon fiatal vagy még és benézted a kategóriát.

Nem,nem szeret aki szeret az nem egy másik után sír.

Mint embert kedvelhet de ennyi.

2015. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

"Szerelmes idézet de még ez se jött be..."

XDXXDXDXDD

Szegény butuska.

2015. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Most viccelsz, ugye?

Tudod az a helyzet, hogy baromira nem téged szeret, hanem még a volt barátját.

2015. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem veled is csak azért jött össze, hogy féltékennyé tegye a volt pasiját.

Sajnálom, hogy ezt kell hallanod, de egyszerű pótlék vagy felejtős pasi vagy pedig eszköz vagy. Válassz!

2015. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Szakíts a kis g*civel! Pótléknak tart, legyen annyi önbecsülésed, hogy ezt nem viseled el és dobod a francba!
2015. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Totál szarik a fejedre, de ne vedd észre!
2015. okt. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!