Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem? Nem volt túl nyálas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Nem volt túl nyálas?

Figyelt kérdés
Egyszóval a barátnőmmel folyamatosan veszekedtünk, mindenféle kis hülyeségen. Nagyon vágyok arra hogy valakivel összeköltözzek, és bármikor egymás mellet aludjunk. Vele csak egy héten egyszer tudtunk, az anyukája mindig irányította. Ez az egy héten egyszer együtt alvás is, kemény küzdelem volt és kompromisszumot kötöttünk az anyjával. Úgy voltam vele, ha ő nem enged mi sem fogunk... valamit valamiért... De ez számomra nagyon kevés. Hiányzik az is hogy egymást segítsünk ez is egy alap dolog egy kapcsolatban. Bizalom sem olyan már köztünk... Viszont jól érzem magamat, de ez így nem kapcsolat csak szenvednénk mind ketten. Lényeg próbáltam őszinte lenni vele, nem szokásom hazudni. Anyukája előtt, el mondtam. Hogy nagyon sajnálom, de vágyok egy normális kapcsolatra, ahol segítsük egymást és nem szabályozgatják. Akivel tervezhetek, akivel összeköltözünk, akivel meg oldjuk közösen a problémákat és nem csak beszélünk róla. Mert hiába próbálkozik az egyik fél ha másik nem adja magát hozzá. 1000x meg próbáltuk de sajnos köztünk, már nem lesz olyan mint volt. Sok dologban azért, hasonlítunk és nagyon csípem el lehet vele hülyülni is. Ezért felajánlottam neki, hogy barátok lehet újra ha neki így jó. Nem szánalomból, vagy azért mert egy biztos p*na lenne.

2015. okt. 31. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:

miért lenne túl nyálas az, hogy magasabb szintre akartad hozni a kapcsolatotokat? szerintem ez természetes. azt sem tartom nyálasnak, hogy ezt meg akartad beszélni a lánnyal és az anyjával. szerintem ez így működik. az meg teljesen korrekt szerintem, hogy elmondtad a problémáidat. viszont ez a maradjunk barátok dolog nekem sose jött be. akár nyugis, akár balhés volt a szakítás, sose maradtunk barátok. egyszerűen egyikőnknek se volt kedve a másikkal találkozni. de lehet hogy ez nálatok másképp fog alakulni.


egyébként sajnálom hogy így alakult, de ha a lányt még eltartják (pl. egyetemista), akkor tényleg nem elvárható, hogy fizessék neki a lakhatást, ha otthon is tudna lakni (ebben a helyzetben van egy ismerősöm)

2015. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!