Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért laknak manapság 25-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért laknak manapság 25-30 éves korukig otthon a férfiak?

Figyelt kérdés
Lustaság,kényelem, élet képtelenség? Mi lehet az oka?

2015. nov. 7. 01:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyi okokból.
2015. nov. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De régebben sem volt könnyû az élet mégis a saját làbukra álltak.
2015. nov. 7. 01:59
 3/26 Clark Kent.. ***** válasza:
95%

Nyilván van, aki amiatt, de többségében a pénztelenség az oka.


Ha nincs zseton saját házra, de még egy albérletre sem, (főleg ha szingli) hová menjen szerencsétlen?

2015. nov. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Clark Kent.. ***** válasza:
88%
Te elvagy tévedve. Régen is ugyanez volt. Akinek akkor sem volt zsetonja, az akkor is maradt otthon.
2015. nov. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Kifogás.
2015. nov. 7. 02:13
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Ja, hát könnyen beszél az, akinek apucija, anyucija magánvállalkozó, és a feneke alá rak mindent a gyereknek. :D Én sem jókedvemben lakom a családi háznál még. Tudod, nem tehetem meg anyagilag, hogy külön menjek, ráadásul partnerem sincs, aki motiválhatna erre. Ha lenne barátnőm, akkor sokkal motiváltabb lennék, és hatékonyabban tennék is azért, hogy fent tudjak tartani vele közösen egy albérletet. De amúgy az alérlet sem a legjobb megoldás, mert más zsebét tömöd vele. Akkor már inkább veszek egy lakást hitelre, 15 év alatt kifizetem teljesen, és van egy saját lakásom, amiben élhetek a nőmmel. És nem más zsebét tömöm albérleti pénzzel, azt inkább fizetem a törlesztésre havonta, de a saját életteremben élhetek, ahonnan csak pénzügyi csődöm esetén rakhatnak ki.

Szóval ne hidd, hogy olyan egyszerű manapság csak úgy csettintésre kirepülni a szülői házból. Ha biztosítanál a pasasodnak egy állást, ahol keres legalább 2-300-at nettóban, és továbbra sem akar elcuccolni otthonról, megérteném a lázongásodat. De amíg csak kritizálsz, és semmi alternatívát nem nyújtasz adott embernek, addig csak üres és értelmetlen fröcsögés ez. Sorry, de már nagyon elegem van az ilyen agyatlan némberekből.

UI: sok huszonéves nő is otthon lakik még.

2015. nov. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Jól érzem, hogy a kérdező lány, akinek apuci bármikor venne egy házat a rózsadombon?
2015. nov. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A kerdezõ lány aki nem várja el senkitõl, hogy bármit a segge alá rakjon és aki 1,5 evet majdnem végig dolgozott mint pincérnõ és idegenvezetõ.

Nem büdös nekem a munka, konyhai kisegítõ is voltam és én rohangáltam sokszor a hivatalos ügyekkel 17 évesen. Szóval aki otthon éldegél mert könnyebb meg kényelmesebb az szerintem lusta... Pláne ha elmúlt 25 és már nem tanul.

2015. nov. 7. 02:51
 9/26 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy szorgalmassan dolgozol, de fogalmad sincs az eletrol.

Elarulom, en 32eves koromig otthon laktam, eletvitelszeruen tobb kevesebb kihagyassal.

Ez teljessen tudatos dontes volt, anyagiak szempontjabol.

20-eves korom ota dolgoztam, egy percet sem voltam munkanelkuli, sot evekig masodallasom is volt. Az eredmenye az lett, hogy ugy hazasodtam 33eves koromban,

hogy sajat hitelmentes lakasom, viszonylag uj 2eves autom volt. Nyugodtan vartuk a gyerekeket, mert arra is volt penz. Azota sem volt soha sem sokadika, mindig marad par szazezer a szamlankon a honap vegere is, a megtakaritasok mellett, pedig csak atlagos a fizetesunk.

2015. nov. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

Bébi, nincs hova költöznöd, pasi mellé, akinek van kecója?

Sz.r ügy. :)

És akkor te lustázod le a férfiakat, meg életképtelenezed le őket?

Magasra raktad a mércét, muci.

Igen, majd a lakás nélküli csajok miatt 20 éves kortól elköltöznek a fiúk, hogy majd a hozzád hasonlóakat tárt karokkal várják, és utána a nevedre írassák a felét.

Bölcs terv.

Nálam repülnél anyukám, az utca végéig kb.

2015. nov. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!