Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetekre vagyok kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetekre vagyok kíváncsi elég érdekes témakörben kapcsolattal. Leírom lent a lényeget! Írtok?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy van egy csaj akivel együtt vagyok fél éve de valami hiányzik a kapcsolatból számomra, hogy teljesen legyen ezt mondtam is a lánynak. De együtt vagyunk így is úgy is csak nem publikus kapcsolat.(neki és nekem sincs senkim) Ő azt mondja hogy nem beszélget semmilyen másik férfival eddig elhittem neki. De valamelyik nap láttam hogy beszélget egy faszival rákérdeztem először letagadta aztán meg azt mondja hogy nem tudja. Szerintem van másik faszi is a háttérbe. Szerintetek ez a dolog az amit én esetleg megéreztem benne ? Hogy nem megbízható ?

2015. nov. 7. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán lehetséges. Akinek van másik... vagy esetleg ábrándozik egy másikról, az nem tudja magát teljesen átadni egyik kapcsolatnak sem. Félmotorral nem működhet. :)
2015. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem publikus a kapcsolat,nem is értem,min vagy kiakadva.Vagy felvállalod a csajt,és megbeszéled vele,hogy féltékeny vagy rá,mert ez és ez van,vagy hagyjad.
2015. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 omba ***** válasza:

Én se értem azt a nem publikus kapcsolatot, szerintem főleg a vállalás hiányzik belőle.

Az miért probléma, ha beszélget valakivel?

Ha hazudik, az már igen.

2015. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, valami hiányzik a kapcsolatból...

A bizalom, az elköteleződés, egymás felvállalása. Ezek azok, amiket TE nem teszel bele a kapcsolatba, ezért hiányoznak belőle.


Tudod, az ilyenek önbeteljesítő jóslatokká szoktak válni: ha nem bízol a másikban, akkor azzal ki is váltod azt a viselkedését, hogy ne lehessen benne megbízni.


Amúgy meg senkivel nem beszélgethet, mert veled van? Ez már beteges féltékenység!!!

2015. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a problema hogy massal beszelget hanem hogy hazudik. Nem oszinte es en lehet ezert nem akarok jobban belemelyulni a kapcsolatba. Nem eloszor vannak ilyes pasis temai ugy hogy tanacstalan vagyok.mi legyen. Nem azt szeretnem.hogy valaszoljatok.meg helyettem hogy mit tegyek hanem a velemenyekre vagyok.kivancsi.
2015. nov. 7. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy egy olyan kapcsolatnak, amit titokban tartatok mindenki előtt, főleg azért, mert nem bízol meg a másikban, az ég egy adta világon semmi értelme nincs. Főleg a bizalmatlanság miatt, de hogy még fel sem vállaljátok egymást... Felesleges időhúzás.


Az, hogy nem vállalod fel, az lehet, hogy a külvilág szemében megvédene téged a kellemetlenségektől, hogy dehát vele? komolyan?, viszont az ilyen jellegű elköteleződés hiánya egész biztosan azt eredményezi, hogy egyikőtök sem fogja kellően komolyan venni a dolgot, hiszen már eleve arra számítatok a legelejétől fogva, hogy ennek rossz vége lesz, csak az idejét nem tudjátok. Ő legalábbis biztosan így áll hozzá, mivel azt nem mondhatja, hogy van valakije, ezért nyilván többen próbálják meg behálózni, és nyilván neki is nehezebb ellenállnia a csábításnak, elvégre te csak egy pasi vagy a sok közül, aki vele akar lenni, de mégsincs vele, mégis, mire legyen hűséges?


Szerintem ezt egyértelműen le kell tisztázni. Vagy vállaljátok a kapcsolatot úgy, ahogy az van, szülők, barátok, mindenki előtt, tisztán, vagy akkor csak találkozgattok és szexelgettek, egymással is és mindenki mással is, de ez esetben semmi jogod nincs őt számon kérni.


Vélemény vége.

2015. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

"Nem oszinte es en lehet ezert nem akarok jobban belemelyulni a kapcsolatba. " -

szerintem akkor hagyd...

Amúgy nincs mibe belemélyülni, - ez nem kapcsolat

2015. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!