Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbocsátanátok egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok egy nőnek, akibe szerelmesek voltatok, de elmarta őt tőletek egy pszichopata manipulátor, ám újfent ismét szeretné felvenni veletek a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyetlen mentsége, hogy a srác, aki befolyásolta, egy kétszínű, érdekből cselekvő, szociopata, ember(iség)gyűlölő manipulátor. Egy olyan típusú srác, aki még a legmagabiztosabb férfit/nőt is képes elbizonytalanítani. Profi módon bárkit befolyásol, manipulál, s érzelmileg szintén bárkit magához tud kötni. Társaságban általában kavar, bomlaszt. (Ja, és elég jóképű a fejelcsavaráshoz.)


Szóval képzeld magad bele a szituációba. Egy ilyen betegagyú hülyegyerek elcsavarta annak a nőnek a fejét, akinek udvaroltál, akivel összejártatok, és akivel el tudtál volna képzelni még akár egy párkapcsolatot is. Erre jön a kis mókamesterünk, megjelenik, bekavar, összeugrasztja a nő háta mögött az ismerőseit, de úgy, hogy ő jön ki a konfrontálódásból ártatlanul, s a nőnek pofátlanul úgy tálalja a sztorit, hogy az ismerősei mindnyájan alantas férgek, és a delikvens nőt csak kihasználják. Hát még szép, hogy megpuhul az alanyunk, pár hét leforgása alatt össze is jönnek, te meg hoppon maradsz és nézel ki a fejedből, hogy ez most mi volt.


Elmúlik 2-3 év. Kiderül a nőről, hogy a manipulátor sеggfejjel mindössze alig 3-4 hónapot voltak együtt, azóta nem volt senkije, és most ismét szeretne veled több időt tölteni.


Mit teszel? Legyintesz, fátylat dobsz a múltra, és csakis a szépre gondolva szeretnéd megint jól érezni magad vele? Vagy bikából rávágod az ajtót, hogy lerepül a sminkje? Esetleg leülsz vele megbeszélni a múltban téged ért sérelmeket, és angolosan távozol? Mit tennél ebben a helyzetben?


(A történet csupán egy vázolt élethelyzet, mielőtt gyártanátok a konspirációs teóriákat, hogy valamelyik főszereplő én lennék.)


2015. nov. 7. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az ismeretségi körömben megtörtént hasonló szituáció és ennek alapján írom, hogy nem mindenki dől be egy ilyen manipulátornak. Van, aki igen, de azért a többség érzékeli, hogy gond van, úgyhogy ez nem mentség. Nekem nem lenne az.
2015. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nincsenek az életben konspirációs teóriák. Akik kutatják ezen témákat, azok sohasem nevezik ezt összeesküvés elméletnek. Ezt azok nevezik annak, akik pont ilyen manipulátorok, mint a kérdésben tárgyalt trágyalé pasas, és félnek a lebuktatástól, vagy már le is buktak. Na a kérdésre is válaszolva: mit értesz összejárás alatt? Csak dugópajtások voltunk a nővel érzelmek nélkül? Mert akkor elhajtanám, mint a magzatvizet. Minek a felesleges bonyodalom, ha érzelmek nem voltak? Ha már beleszerettem, és tényleg annyira egy húron pendültünk, akkor talán elgondolkodnék azon, hogy átbeszéljük ezt az egészet, hogy miért dőlt be annak a gyökérnek, ha közben már velem ismerkedett, állt valamiféle kapcsolatban. Idő kéne, hogy az energiák kirajzolódjnak kettőnk közt, az biztos, hogy neki kellene tepernie, bizonyítania elsősorban. A manipulátort meg meglátogatnám pár ismerősömmel, és kiklopfolnám a képét.
2015. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 1-essel.


Azt nem tudom, hogy megbocsátanék-e, mint embernek, de hogy párkapcsolatot már nem akarnék vele, az biztos.

2015. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem a lány hibája a kialakult helyzet, szóba állnék vele.

Mivel elég idő telt el az eset óta(2-3év)nyilván túltette magát a csalódáson, akár párkapcsolatról is lehetne szó.

Ha kevesebb idő telt volna el,párkapcsolatról szó sem lehet,nem pótlék vagyok,de akkor sem hiszem,hogy elküldeném, csak nem gabalyodnánk össze, ez biztos.

Természetesen helyzetfüggő az egész.

2015. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 opened paradise ***** válasza:
Nem. Ha el tudta venni,vigye.
2015. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#1 nem értek egyet,mert bárki kerülhet ilyen helyzetbe,szerelmes embert könnyen lehet manipulálni,de akár valamilyen anyagi, lelki függés is lehet a háttérben.

Könnyű azt mondani,nem kell felülni egy ilyen helyzetnek,akik ezt hangoztatják,lehet ők lesznek a következők,akik ilyen helyzetbe kerülnek.

Kemény dolgok ezek.

2015. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezt a megbocsátás dolgot. Igen, sérelem, nem felejtem és nem bocsátom meg. Van sok más nő is rajta kívül, amilyen büszke típus vagyok, pont leszarom azt akinek csak pótlék lehetek.


De hát aki könnyen elfelejt egy ilyen dolgot csak azért, hogy megint kuncsorogjon a csajnál a punciért, lelke rajta.

2015. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Milyen kuncsorgás?

Egy évek óta nem látott emberről van szó, az volt a kérdés, ki állna vele szóba.

2015. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
nincs bocsánat! ez nem emberrablás, nem volt kötelező bedőlni a sz*ar dumának! aki hagyja, hogy az ilyenek szédítsék az azért van, mert ez kell neki!
2015. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem tiszta. Van egy nőismerősöd, aki tetszett neked, de nem voltatok egy pár, nem is volt kifejezett szándékod összejönni vele, nem is éreztettél vele semmi ilyesmit. Ő pedig összejött egy férfival, aki tetszett neki.

Mit kellene megbocsátanod neked ennek a nőnek???

2016. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!